بازی FIFA 23 در 8 مهر عرضه خواهد شد + تصویر

قرارداد درازمدت بین شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و سازمان FIFA، به‌زودی به پایان خواهد رسید و از سال بعد، الکترونیک آرتس بازی‌‌های شبیه‌ساز فوتبال خود را با برند EA Sports FC، منتشر خواهد کرد. اگرچه تا قبل از این اتفاق، این شرکت برای آخرین بار با در اختیار داشتن لایسنس FIFA، با این عنوان وداع خواهد کرد و ما نیز ممکن است اطلاعاتی از تاریخ عرضۀ آن کسب کرده باشیم.

استودیو EA Sports، معمولاً در ماه جولای هر سال، به رونمایی از بازی سالانۀ FIFA می‌پردازد، پس انتظار می‌رود که به‌زودی این جزئیات، رسماً تأیید شوند.


منبع: https://gamefa.com/843941/fifa-23-will-seemingly-launch-on-september-30-rumour/

صفحه مذکور همچنین، تصاویری از بازی روی بک‌اِند ایکس باکس پیدا کرده است؛ این تصاویر شامل صفحۀ منوی آغازین، یک اسکرین‌شات از بازیکنان تیم Manchester City در حال شادی پس از گل و تصویری که ظاهراً تأییدی بر حضور کیلیان امباپه (Kylian Mbappe)، بازیکن PSG، برای بار دیگر به عنوان ستاره روی جلد بازی امسال است.

ظاهراً امسال نیز قرار است تصویر ستاره PSG، کیلیان امباپه، روی جلد بازی قرار بگیرد

بازی FIFA 23، آخرین بازی شبیه‌ساز فوتبال ساخته شده توسط EA Sports است که تحت برند FIFA منتشر می‌شود و بازی‌های آیندۀ آن قرار است با نام EA Sports FC عرضه شوند.

صفحه‌ای با نام @ALumia_Italia در توییتر وجود دارد که به‌طور مداوم، Xbox Insider Hub و اطلاعات جدیدی که در آن قرار می‌گیرد را بررسی می‌کند. اکنون به نظر می‌رسد که این صفحه، فایل‌های آپلود شده بازی امسال FIFA را کشف کرده باشد. ظاهراً بازی FIFA 23 قرار است در تاریخ 8 مهر 1401 (30 سپتامبر 2022) انتشار یابد؛ در حالی که یک نسخۀ بتای محدود از بازی نیز برای ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان نیز کشف شده است.