بازی Frostpunk 2 در نیمه اول سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد

تبلیغات

تیم توسعه بازی Frostpunk 2 گفته که آزمایش خارجی آن یکی از اولویت‌های اصلی این استودیو است و هم‌چنان نمایشی برای رویداد Gamescom 2023 در ماه آگوست برنامه‌ریزی شده است.

Frostpunk 2 که ۳۰ سال پس از اتفاقات بازی اول جریان دارد، جامعه‌ای را به تصویر می‌کشد که به سرمای ابدی عادت کرده و چیزهای دیگری را در اولویت قرار داده است. تیزرهای مختلفی از بازی روی نفت و نبردهایی بر سر آن را به نمایش گذاشته‌اند. این توسعه‌دهنده به طرفداران اطمینان داده که Frostpunk 2 بسیار گسترده‌تر از بازی اصلی خواهد بود و سرنوشت The City به تصمیمات شما بستگی خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر در ماه‌های آتی با گیمفا همراه باشید.


منبع: https://gamefa.com/950325/frostpunk-2-releasing-in-first-half-of-2024-gameplay-reveal-coming-this-fall/

یک نمایش جهانی از گیم‌پلی بازی برای پاییز امسال برنامه‌ریزی شده است، پس ما خیلی زود خواهیم فهمید که فرمول بقا و شهر-سازی Frostpunk تکامل یافته است. با توجه به قابل بازی بودن تمام ویژگی‌‌های اصلی بازی، برگزاری یک دوره آزمایش خارجی کاملا ممکن است و ۱۱ bit studios اولین نمایش مطبوعاتی خود را در Gamescom 2023 در ماه آگوست خواهد داشت. یک تور مطبوعاتی در ایالات متحده هم در سپتامبر آغاز خواهد شد.

بازی جدید ۱۱ bit studios یعنی Frostpunk 2 نمایش مختصری در جریان رویداد PC Gaming Show امسال داشت و این توسعه‌دهنده پنجره عرضه سال ۲۰۲۴ را برای آن تایید کرد. خوشبختانه طرفداران نباید زمان زیادی را برای تجربه این دنباله صبر کنند. در جریان کنفرانس سرمایه‌گذاران سال ۲۰۲۳ ۱۱ bit studios، مشخص شد که بازی Frostpunk 2 قرار است در نیمه اول سال ۲۰۲۴ برای PC عرضه شود.