بازی Ghostrunner 2 در سه‌ماهۀ آخر 2023 منتشر خواهد شد؛ طرح‌های هنری جدید

تبلیغات

طی رویدادی حول دومین سالگرد عرضۀ بازی Ghostrunner، تیم مذکور جزئیات تازه‌ای از دنبالۀ این بازی منتشر کرد و آن را عنوانی بزرگتر و جاه‌طلبانه خواند؛ اما به جای آنکه دنباله‌ای انقلابی باشد، بیشتر بحث تکامل در میان خواهد بود و تمرکز روی ایجاد راه‌های بیشتر برای بازی کردن طرفداران است. ترکیب چالش‌برانگیز پارکور و اکشن هنوز به عنوان قلب تپندۀ تجربۀ این عنوان قرار خواهد داشت. ضمناً، استودیوی وان مور لول می‌گوید که در دنباله، بهای بیشتری به شخصیت‌ها و داستان داده خواهد شد، اما گیم‌پلی هنوز در اولویت قرار دارد.

این تصاویر را می‌توانید در ادامه تماشا کنید:

بازی Ghostrunner 2 در سه‌ماهۀ آخر سال 2023 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

AliInvisible bearded userali


منبع: https://gamefa.com/883438/ghostrunner-2-launches-in-q4-2023-new-concept-art-revealed/

بازی اول Ghostrunner عنوانی بود که با تبلیغات و سروصدای کم توانست به موفقیت خوبی دست یابد و از زمان انتشار خود در سال 2020، نقدها و نظرات مثبت زیادی را دریافت کرده است. گیم‌پلی سریع و چالش‌برانگیز این عنوان سایبرپانکی به دل بسیاری از بازی‌بازان نشست و در حال حاضر افراد زیادی چشم‌انتظار عرضۀ دنبالۀ این بازی هستند.

استودیوی وان مور لول (One More Level) اطلاعات تازه‌ای از Ghostrunner 2 به اشتراک گذاشته که قرار است یک بازی بزرگتر و جاه‌طلبانه‌تر نسبت به نسخۀ پیشین آن باشد.

همچنین، چندین تصویر مفهومی از Ghostrunner 2 منتشر شده است که شخصیت‌ها و مکان‌های بازی را نشان می‌دهد.