بازی Hogwarts Legacy برای کنسول‌های نسل نهمی و PC گلد شد

بازی Hogwarts Legacy در تاریخ 21 بهمن 1401 (10 فوریه‌ی 2023) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. این بازی در تاریخ 14 فروردین 1402 (4 آوریل 2023) برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و در تاریخ 3 مرداد 1401 (25 جولای 2023) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/895129/hogwarts-legacy-has-gone-gold-for-ps5-xbox-series-x-s-and-pc/

طرفداران Hogwarts Legacy مدت زیادی را برای این بازی صبر کرده‌اند و بالاخره در حال نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی مقرر این بازی هستیم. البته اگر صاحب یکی از پلتفرم‌های نسل نهمی باشید. این بازی قرار است در فوریه عرضه شود و با توجه به نزدیک شدن به آن تاریخ عرضه، به نظر می‌رسد که Hogwarts Legacy به دستاورد بزرگی در روند توسعه‌اش رسیده است. Hogwarts Legacy حالا برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و PC گلد شده است.

تبلیغات

استودیوی Avalanche Software، توسعه‌دهنده‌ی بازی، در توئیتر خود به تازگی اعلام کرده که روند توسعه‌ی Hogwarts Legacy برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و PC به پایان رسیده و بازی به اصطلاحا گلد شده است. تیم توسعه‌ی بازی حالا تمرکز خود را روی رفع باگ‌ها گذاشته تا یک آپدیت روز اول را برای آن آماده کند.

در حالی که نسخه‌های نسل هشتمی و نینتندو سوییچ بازی Hogwarts Legacy تا کمی بعدتر منتشر نمی‌شوند، این نقش‌آفرینی جهان باز در حال حاضر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC آماده است.

چندی پیش WB Games اعلام کرد که نسخه‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ این بازی کمی دیرتر از تاریخ اعلام شده منتشر خواهند شد. با این حال نسخه‌های نسل نهمی و PC این بازی هم‌چنان طبق برنامه‌ی قبلی پیش می‌روند.