بازی Hogwarts Legacy در فهرست پرفروش‌ترین عناوین استیم قرار دارد

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903266/hogwarts-legacy-is-steams-top-selling-premium-game-a-month-ahead-of-release/

از نظر آمار پیش‌فروش‌ها، بازی Hogwarts Legacy پرفروش‌ترین عنوان Premium در استیم محسوب می‌شود. از طرف دیگر و در هفته‌ی منتهی به 10 ژانویه، این بازی هشتمین عنوان پردرآمد در پلتفرم دیجیتالی شرکت ولو (Valve) لقب گرفت. در این لیست Steam Deck رتبه‌ی اول را از آن خود کرد و بازی‌ Counter-Strike: Global Offensive در رتبه‌ی دوم، Dota 2 در رتبه‌ی سوم، Apex Legends در رتبه‌ی چهارم، Modern Warfare 2 در رتبه‌ی پنجم، Elden Ring در رتبه‌ی ششم و FIFA 23 در رتبه‌ی هفتم جای گرفتند.

بر اساس آمار درآمد، بازی Hogwarts Legacy در حال حاضر در رتبه‌ی پنجم فهرست پرفروش‌‌ترین‌های عناوین استیم قرار دارد. در این فهرست، بازی‌های Apex Legends، Counter-Strike: Global Offensive، DOTA 2 و کنسول دستی Steam Deck رتبه‌های اول تا چهارم را از آن خود کرده‌اند.

در حالی که یک ماه تا انتشار بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy باقی مانده، اما این عنوان توانسته است خود را در بین پرفروش‌ترین بازی‌های استیم جای دهد.

بازی اکشن نقش‌آفرینی و جهان باز Hogwarts Legacy که توسط استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) در دست توسعه است، در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۳ (۲۱ بهمن 1401) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین نسخه‌ی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان این بازی در ۴ آوریل ۲۰۲۳ (۱۵ فروردین ۱۴۰۲) و نسخه‌ی نینتندو سوییچ نیز در ۲۵ جولای ۲۰۲۳ (۳ مرداد ۱۴۰۲) عرضه خواهند شد.

تبلیغات