بازی Immortals of Aveum با قیمت 70 دلار عرضه خواهد شد

علاوه بر این، نسخه دیلاکس شامل پاداش‌های دیگر از جمله Ring of Rasharn برای افزایش قدرت آسیب تمام جادوها، Aristeyan Ring برای افزایش آسیب Fury همه جادوها، Bracer of the Colossal برای ارتقای سرعت بهبودی دریافت شده از کریستال‌های سلامتی یا زره‌ها و Sky Island Gauntlet برای افزایش قدرت زره و سپر و کاهش مصرف نوار Dodge خواهد بود.

تبلیغات

پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام با پخش یک تریلر از بازی Immortals of Aveum رونمایی شد. این بازی اول شخص، فانتزی و جادومحور توسط استودیوی اَسِندنت (Ascendant) توسعه می‌یابد و مانند بازی WILD HEARTS استودیوی امگا فورس (Omega Force)، تحت برچسب EA Originals منتشر خواهد شد. طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه استاندارد بازی Immortals of Aveum با قیمت ۷۰ دلار در دسترس قرار می‌گیرد و بازیکنانی که آن را پیش‌خرید کنند، بسته Purified Arclight را پاداش می‌گیرند که طلسم‌های Blue Magic Strike و Shatter Fury را ارتقا می‌دهد.

با اعلام استودیوی اسندنت، نسخه استاندارد و دیلاکس بازی Immortals of Aveum به ترتیب با قیمت‌های ۷۰ و ۸۰ دلار در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند.

بازی Immortals of Aveum قرار است در تاریخ ۲۹ تیر ۱۴۰۲ (۲۰ ژوئیه ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.


منبع: https://gamefa.com/928062/immortals-of-aveum-costs-70-deluxe-edition-revealed/خریداران نسخه دیلاکس در ادامه می‌توانند از پاداش‌های دیگری هم بهره ببرند که هر کدام مخصوص ارتقای یک رنگ از جادوها است؛ برای مثال لنز Dresnyr قدرت طلسم قرمز و آسیب Spellbreak آن را افزایش می‌دهد. زنجیر Lucian قدرت طلسم جادوی آبی را ارتقا خواهد داد و محدودیت استفاده از طلسم‌های کنترل Lash را کاهش می‌دهد. در نهایت Vial of the Pentacade باعث ارتقای قدرت طلسم جادوی سبز می‌شود و مدت زمان فعال ماندن طلسم کنترل Limpet را بیشتر می‌کند. موارد گفته شده تنها چند مورد از انواع طلسم، جادو و تجهیزاتی است که بازیکنان می‌توانند در بازی پیدا کنند یا آن‌ها را بسازند.

نسخه دیلاکس این بازی نیز با قیمت ۸۰ دلار عرضه خواهد شد و شامل پک Ancient Relics of Aveum به همراه بازی پایه است. این پک که از محتوای الحاقی بازی به شمار می‌آید، نشان Purified Arclight را به بازیکنان پاداش می‌دهد تا با استفاده از آن قدرت تمام جادوهای رنگی خود را ارتقا دهند. همچنین آیتم Immortals Ring در این بسته گنجانده شده است که باعث افزایش آسیب Shred جادوهای رنگی خواهد شد.