بازی Immortals of Aveum بین ۲۰ الی ۲۵ ساعت خواهد بود

تبلیغات

بازی Immortals of Aveum در تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۲۳ (۲۹ تیر ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/927973/immortals-of-aveum-will-be-20-25-hours-long/

شوتر اول-شخص جادویی Immortals of Aveum قرار است بین ۲۰ تا ۲۵ ساعت باشد. این بازی علاوه بر المان‌های مترویدوینیا شامل مسیرهای جانبی و محتوای فرعی زیادی خواهد شد.

وقتی این بازی عرضه شود ظاهرا قرار است شاهد تجربه مفصلی برای بازیکنان باشیم. کارگردان این بازی و مدیر عامل Ascendant Studios یعنی برت رابینز (Bret Robbins) در مصاحبه‌ای که به تازگی روی وبسایت Epic Games منتشر شده گفته که بازی Immortals of Aveum حداقل بین ۲۰ الی ۲۵ ساعت خواهد بود. این مدت زمان می‌تواند با انجام محتوای جانبی طولانی‌تر هم بشود. رابینز گفت:

من این بازی را با یک ایده خیلی کوچک در مورد یک شوتر جادویی آغاز کردم، چرا که مشغول کار روی Call of Duty بودیم و این ایده خیلی زود به چیز کاملا متفاوتی تبدیل شد. ما Call of Duty فانتزی نیستیم. ما بازی خودمان هستیم. در این بازی قرار است شاهد گشت و گذار، پازل‌ها، مکانیک‌های پازلی و محتوای جانبی زیادی باشیم. این بازی عظیمی است. اگر فقط بخواهید که مستقیما به سمت داستان اصلی بروید هم ۲۰ الی ۲۵ ساعت مشغول خواهید بود. اگر بخواهید گشت و گذار کنید و کارهای دیگر انجام دهید هم این بازی طولانی‌تر خواهد شد.

رابینز هم‌چنین به صورت جزئی در مورد ساختار بازی و جهان آن هم صحبت کرد. بازیکنان از ناحیه‌ای به ناحیه دیگر می‌روند و در این میان راه‌های زیادی برای گشت و گذار وجود دارد. قرار است شاهد مسیرهای فرعی و محتوای مخفی هم باشیم. جالب است بدانید که المان‌های مترویدوینیا هم در این بازی وجود خواهند داشت و بازیکنان قادر خواهند بود تا با توانایی‌های جدید خود به مکان‌هایی که قبلا غیر قابل دسترسی بودند دسترسی پیدا کنند.

جک در طول بازی توانایی‌های جدیدی را به دست می‌آورد که به او اجازه می‌دهد تا نواحی جدیدی را باز کنند. مسیرهای فرعی و محتوای مخفی زیادی برای او وجود دارند که باید کشف شوند. با دست آوردن توانایی‌های جدید شما می‌توانید به نواحی قبلی بازگردید و از آن توانایی‌ها برای باز کردن مسیرهای جدید استفاده کنید. چندین نوع پازل هم در طول بازی وجود دارد.

کمی قبل‌تر شاهد انتشار اولین تریلر گسترده‌ی بازی Immortals of Aveum بودیم و این تریلر توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. توسعه‌دهنده بازی یعنی Ascendant Studios قول یک تجربه تک‌نفره بزرگ و انفجاری را داده است. با وجود اینکه چند ماهی تا عرضه این بازی شوتر فانتزی باقی مانده، اما همین حالا هم بسیاری برای تجربه آن هیجان‌زده هستند.