بازی Layers of Fear در ماه ژوئن عرضه خواهد شد

سازندگان بازی Layers of Fear آن را به عنوان تلفیقی از توسعه‌ی نسخه‌های قبلی سری توصیف می‌کنند که قرار است با یک دیدگاه جدید، تمام رویدادهای داستان‌های قبلی را به هم ربط دهد. به لطف توسعه‌ی این بازی روی آنریل انجین 5، بازیکنان می‌توانند شاهد فناوری رهگیری پرتو، رزولوشن 4K وکیفیت HDR در بخش بصری باشند.


منبع: https://gamefa.com/915585/layers-of-fears-renamed-to-layers-of-fear-launching-in-june/

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) به همراه پخش یک تریلر جدید از بازی Layers of Fear، بازه انتشار آن را روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی اعلام کرد.

داستان این بازی پیرامون ورود به یک فانوس دریایی متروکه و وحشتناک برای کشف داستانی پنهان روایت می‌شود و احتمالا اتفاق‌هایی که تاکنون در نسخه‌های این فرنچایز رخ داده است را به هم مرتبط کند. به نظر می‌رسد بلوبر تیم این بازی جدید را به صورت تلفیقی از نسخه‌های اول و دوم Layers of Fear و بسته الحاقی Inheritance توسعه داده است.

به تازگی استودیوی بلوبر تیم اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بعدی سری Layers of Fear را با هواداران به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی بلوبر تیم، نسخه‌ی بعدی این فرنچایز که در ابتدا به نام Layers of Fears معرفی شد، اکنون با عنوان Layers of Fear شناخته می‌شود و نکته‌ی جالب این است که اولین نسخه‌ی سری نیز همین عنوان را داشت. بلوبر تیم با انتشار یک تریلر جدید تایید کرد که بازی Layers of Fear قرار است در ماه ژوئن 2023 (11 خرداد تا 9 تیر 1402) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.

تبلیغات

بلوبر تیم در بازی Layers of Fear از انواع مکانیسم‌ها و تجربه‌های وحشتناک جدید برای ترساندن بازیکنان استفاده کرده است. علاوه بر این، یک چپتر کاملا جدید در این بازی گنجانده شده است که داستان آن از دیدگاه همسر نقاش از بازی اول سری روایت می‌شود و داستان این شخصیت را بیشتر گسترش می‌دهد.