بازی Lies of P روی PS5 تقریباً ۳۵ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد + تاریخ پریلود

کسانی که نسخه Deluxe را خریداری کرده‌اند ظاهراً می‌توانند در ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) بارگیری اولیه را شروع کنند، در حالی که دسترسی زودهنگام از ۱۶ سپتامبر آغاز می‌شود. در مورد نسخه استاندارد، طبق گزارشات، پری‌لودها در تاریخ ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) شروع می‌شوند، در حالی که بازی ۱۹ سپتامبر عرضه خواهد شد.

عنوان Lies of P در ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4|5 و PC عرضه می‌شود. دسترسی زودهنگام نیز از ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) برقرار است.

استودیوهای Neowiz و Round8 در حال آماده شدن برای انتشار Lies of P هستند. اگرچه اندازه نصب این بازی بر روی کامپیوترهای شخصی قبلاً مشخص شده بود، اما اکنون اطلاعاتی از حجم نصب نسخه‌های PS4 و PS5 در دسترس است.

PlayStation Game Size در توییتر اشاره می‌کند که نسخه پلی استیشن ۴ و ۵ بازی مذکور به ترتیب ۲۹.۱۰۷ و ۳۴.۷۰۷ گیگابایت حجم دارند. شمارۀ نسخۀ یاد شده، ۱.۰۱/۱.۰۰۱.۰۰۰ است که به نظر می‌رسد پچ روز اول نیز در آن گنجانده شده باشد.

نظر شما در این باره چیست؟

تبلیغات

عنوان Lies of P همراه با PS5 و PS4 برای Xbox One ،Xbox Series X/S و PC نیز منتشر می‌شود. در ضمن برای دریافت جزئیات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.


منبع: GamingBolt


منبع: https://gamefa.com/975448/lies-of-p-is-reportedly-34-707-gb-on-ps5-pre-load-timings-revealed/