بازی Microsoft Flight Simulator به 10 میلیون بازیکن رسید

از زمان عرضه در آگوست سال 2020، بازی Microsoft Flight Simulator توسط بیش از 10 میلین بازیکن روی PC، کنسول و سرویس‌های ابری تجربه شده است.

جالب است بدانید که مایکروسافت گفته برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای این بازی در سال 2023 دارد. پس اگر جزو کسانی هستید که از تجربه‌ی Microsoft Flight Simulator خسته نمی‌شوید، می‌توانید منتظر آینده و آپدیت‌های پر محتوای این بازی بمانید.

بدون شک می‌توان گفت که Microsoft Flight Simulator دستاوری عظیم در سال‌های اخیر در جهان بازی‌های ویدیویی بوده است. صرفا از بعد فنی می‌توان گفت که جاه‌طلبی و مهارتی که در توسعه‌ی این بازی به کار گرفته شده به شدت تحسین برانگیز است. این حقیقت که بازی توانسته با عرضه‌ی آپدیت‌های متوالی به محتوای خود بیفزاید آن را به اثری جذاب‌تر برای بازیکنان تبدیل کرده است.

بازی Microsoft Flight Simulator در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/893046/microsoft-flight-simulator-hits-10-million-players/

تبلیغات

تعجبی ندارد که از زمان عرضه این بازی به موفقیت‌های زیادی هم دست پیدا کرده است. Microsoft Flight Simulator در 27 ماه گذشته بر روی پلتفرم‌های مختلف توانسته به بیش از 10 میلیون بازیکن برسد. این 10 میلیون بازیکن در مجموع 500 میلیون پرواز را به سرانجام رسانده و 40 میلیارد مایل پرواز کرده‌اند.