بازی Paragon از Epic Games در حال احیا است

عنوان Paragon: The Overprime، یک اکشن تیمی رایگان در سبک MOBA است. شما می‌توانید از بین قهرمان‌های متعدد این بازی که هرکدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند، شخصیت محبوب خود را انتخاب کرده و همراه با سایر هم‌تیمی‌های خود برای فتح میدان جنگی به نام Prime تلاش نمایید. سعی کنید توسط قهرمان‌های Prime، در میدان نبرد موفقیت حاصل کنید و هیجان این بازی اکشن را احساس نمایید.

به نظر می‌رسد که این بازی به صورت پیش از موعد (Early Access) در دسترس قرار خواهد گرفت؛ با این وجود، تا کنون هیچ توضیحی پیرامون این‌که Paragon برای چه مدت در چنین وضعیتی قرار خواهد داشت، ارائه نشده است.
بازی Paragon یک عنوان MOBA و سوم شخص بود که در ماه مارچ سال ۲۰۱۶ برای PC و پلی استیشن ۴ عرضه شد. این اثر در ابتدا به صورت پولی و پیش از موعد در دسترس بازیکنان قرار گرفت؛ با این وجود، Paragon در سال ۲۰۱۶ وارد حالت بتای آزاد (Open Beta) شد.

باید خاطر نشان کرد که پیش از عرضه‌ی این بازی، پروسه تولید آن متوقف گردید و بسیاری از توسعه‌دهندگان آن، مشغول کار در پروژه دیگری به نام Fortnite شدند. در آن زمان، Fortnite در ابتدای راه خود قرار داشت و در حال پیمودن مسیر موفقیت بود. پس از متوقف شدن پروسه تولید Paragon، تمام assetهای بازی به صورت رایگان در اپیک قرار گرفته و در عناوین متعدد دیگری استفاده شدند.
در ماه اکتبر، نت‌ماربل از سوی اپیک گیمز اجازه دریافت کرد تا از کلیه assetهای Paragon در ساخت بازی Overprime استفاده نماید. این موضوع به نت‌ماربل اجازه می‌دهد تا از تمام محتوای این IP، از جمله علامت تجاری Paragon استفاده کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی پی‌سی گیمر (PC Gamer)، به نظر می‌رسد که یکی از بازی‌های منحل شده‌ی سبک MOBA، مجدداً با نام Paragon: The Overprime در دست ساخت قرار دارد. این عنوان که در حال حاضر توسط استودیوی نت‌ماربل (Netmarble) واقع در کره‌ی جنوبی در حال توسعه است، یک اکشن رایگان در سبک MOBA خواهد بود. در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) راجع به این بازی چنین نوشته شده است:

لازم به ذکر است که MOBA به بازی‌های چند نفره‌ی آنلاینی اطلاق می‌شود که در آن بازیکنان در یک میدان نبرد (Battle Arena) مشخص، با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.


منبع: https://gamefa.com/882228/paragon-is-revived/

به نظر می‌رسد که عنوان Paragon که پروسه تولید آن پس از موفقیت Fortnite و در سال ۲۰۱۸ متوقف شد، مجدداً در حال سپری کردن مراحل توسعه خود قرار دارد.


تبلیغات