بازی Pepper Grinder توسط Devolver Digital معرفی شد

بازی پلتفرمر، اکشن و Side-scrolling جدید دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به‌نام Pepper Grinder معرفی شد. این بازی در سال 2023 منتشر می‌شود.

تبلیغات

همراه با معرفی Inscryption برای نینتندو سوییچ، دیوالور دیجیتال در جریان رویداد Indie World، از عنوان جدیدی نیز رونمایی کرد. بازی Pepper Grinder که توسط Ahr Ech توسعه داده می‌شود، یک بازی پلتفرمر، اکشن و Side-scrolling در مورد Pepper است.

بازی Pepper Grinder در سال 2023 برای نینتندو سوییچ و PC از طریق Steam منتشر خواهد شد. منتظر جزئیات بیشتر و گیم‌پلی بازی در ماه‌های آینده باشید. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را در ادامه مشاهده کنید.


منبع: https://gamefa.com/885091/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-pepper-grinder-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-devolver-digital-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D8%AF/

حالا که کشتی‌اش غرق شده است، او می‌خواهد با استفاده از مته‌ای به نام Grinder، آنچه را که متعلق به اوست، تصاحب کند. Grinder چندین هدف مختلف دارد؛ می‌تواند دشمنان را از بین ببرد، زمین را حفاری کند و حتی ماشین‌های فرماندهی را کنترل کند. این کارها ساده به نظر می‌رسد، اما همانطور که تریلر نشان می‌دهد، هنگام عبور از مناطق، تاب خوردن از روی طناب‌ها و کشتن دشمنان، دقت زیادی لازم است.

همچنین، موجودات مرموزی برای مقابله با شما وجود دارند و جز با مبارزه، از سر راه کنار نمی‌روند. مته‌های جدید را می‌توان کشف کرد و برای ارتقای Grinder از آن‌ها استفاده کرد. شما می‌توانید از جواهرات و پول برای قوی‌تر کردن Pepper استفاده کنید. شما همچنین می توانید مناطق جدیدی را در خاک کشف و برچسب‌های مختلفی را در طول سفر جمع آوری کنید.