بازی Perfect Dark چندین سال تا انتشار فاصله دارد

این پروژه با مشکلاتی همچون مشارکت در توسعه، یک بیماری همه‌گیر، چالش‌های تکنولوژیک، مهاجرت مداوم استعدادهای قابل توجه و جهت‌گیری نامشخص از سوی مدیریت که بازی را در برزخ توسعه نگه می‌دارد، مواجه شده است.

منبع: Pure Xbox


منبع: https://gamefa.com/952313/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-perfect-dark-%DA%86%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF/

چندین سال است که منتظر شنیدن اخبار مربوط به ریبوت عنوان Perfect Dark هستیم و متاسفانه به نظر می‌رسد باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم زیرا که این بازی حداقل تا سال ۲۰۲۵ منتشر نخواهد شد.

در اینجا چیزهای زیادی برای باز کردن وجود دارد، اما اساساً به نظر می‌رسد که همکاری اولیه با استودیوی سازنده Halo چالش‌هایی را در هر دو طرف ایجاد کرده است، همچنین مشکلات آشکاری در رابطه با همه‌گیری ویروس کرونا وجود داشته و کشمکش‌ها بر سر دیدگاه خلاقانه بازی نیز منجر به از بین رفتن بسیاری از ساخته‌ها شده است.

نظر شما در این مورد چیست؟ در بخش نظرات با ما همراه باشید.

گزارشی جدید از IGN، به جزئیاتی قابل توجه در مورد تاریخچه توسعه بازی و چگونگی مشکلات واقعی آن از حدود سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ می‌پردازد. در اینجا یک گزیده کوتاه آمده است:

کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) در سال ۲۰۲۱ به این پروژه پیوست و پس از تغییر موتور بازی به Unreal Engine ۵، مشخص شد که این پروژه باید «اساساً از ابتدا آغاز شود».

ظاهراً سال گذشته پیشرفت آهسته اما مؤثری حاصل شده و بازی اکنون «پایه‌های قوی‌تری» از همیشه دارد، اما هنوز «راه زیادی در پیش است» و به نظر می‌رسد تا سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ باید منتظر عرضه نهایی آن باشیم.

تا به اینجای کار، مسیر سختی برای استودیوی The Initiative و ایکس باکس طی شده، اما خوشبختانه بازی بالاخره در مسیر درستی قرار گرفته و تا چند سال دیگر شاهد عرضه آن خواهیم بود.

تبلیغات

تمام منابع من با اطلاع از وضعیت اخیر آن می‌گویند که بازی هنوز در مرحله پیش تولید قرار داشته و تقریباً دو الی سه سال تا انتشار فاصله دارد.