بازی PS5 استودیو Deviation Games لغو شده است

منبع: GamingBolt

Ezio Auditore da FirenzeJoel Miller


منبع: https://gamefa.com/940941/deviation-games-ps5-title-has-been-cancelled-rumour/

به‌نظر می‌رسد استودیو Deviation Games نتوانسته از پس توسعه اولین بازی خود برای PS5 برآید و مدتی است که روند ساخت آن را لغو کرده است.

هم‌اکنون نیز طبق گزارشی جدید، به‌نظر می‌رسد اولین بازی این استودیو برای کنسول پلی استیشن ۵ لغو شده است. اخیراً کولین موریارتی (Colin Moriarty)، روزنامه‌نگار، در جریان پادکست Sacred Symbols اظهار داشت که مدتی قبل از اینکه اخبار اخراج کارمندان Deviation Games عمومی شود، از آن ماجرا خبر داشته است. وی همچنین می‌گوید بنابر گفته‌های منبعی که اخبارش را از جانب او شنیده، بازی PS5 این استودیو نیز کنسل شده است که این خبر با لیک‌های اخیری که به بودجه پنجاه میلیون دلاری و لغو این بازی اشاره داشتند، مطابقت دارد.

موریارتی می‌گوید اگرچه Deviation Games می‌تواند از این شرایط جان سالم به در ببرد و پروژه دوم خود را دریافت کند اما به‌نظر نمی‌رسد دیگر از سرمایه‌گذاری‌های مالی و شراکت با پلی استیشن بهره‌مند شود.

در سال ۲۰۲۱ بود که استودیو Deviation Games تاسیس شد و اعلام کرد که با پلتفرم پلی استیشن برای توسعه عنوانی چندنفره روی PS5 و PC، همکاری می‌کند. از آن زمان به بعد، اخبار زیادی از استودیو و فعالیت‌هایش منتشر نشد اما بعداً یکی از منابع گزارش داد Deviation Games که اوضاع داخلی مناسبی ندارد، ۹۰ نفر از کارمندانش را در اوایل ماه جاری اخراج کرده است.

تبلیغات