بازی Quantum Break به سرویس گیم پس بازگشت

تبلیغات

اوایل این ماه، بازی تیراندازی و علمی-تخیلی Quantum Break که در سال ۲۰۱۴ توسط شرکت رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) عرضه شد بود، از سرویس گیم پس (Game Pass) خارج شد. با توجه به اینکه بازی Quantum Break یکی از عناوین انحصاری شرکت مایکروسافت به شمار می‌آید، این خبر سر و صدای زیادی به پا کرد. با این حال مدت کوتاهی پس از این اتفاق، تایید شد که بازی به دلیل مشکلات مجوز به طور موقت از دسترس کاربران سرویس گیم پس خارج شده و دو شرکت رمدی و مایکروسافت در حال انجام امور لازم برای بازگشت آن هستند.

بازی Quantum Break کمتر از دو هفته را خارج از گیم پس به سر برده است؛ بنابراین مشترکان سرویس اشتراکی ایکس باکس می‌توانند از سرعت عمل شرکت رمدی و مایکروسافت برای بازگرداندن آن خوشحال باشند.


منبع: https://gamefa.com/932948/quantum-break-is-back-on-game-pass/

همانطور که انتظار می‌رفت، بازی Quantum Break مدت زیادی از گیم پس دور نماند. آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، معاون بخش بازاریابی بازی‌های ایکس باکس، در یک بیانیه تایید کرد که این عنوان رسماً به سرویس گیم پس در تمام پلتفرم‌ها بازگشته است و همچنین برای فروش در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد. این بیانیه نشان می‌دهد که مشکلات مربوط به مجوز بازی Quantum Break کاملا رفع شده‌اند.

با اعلام شرکت مایکروسافت، بازی Quantum Break رسما به سرویس گیم پس روی تمام پلتفرم‌ها بازگشته است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را از فروشگاه خریداری کنند.