بازی Redfall روی ایکس باکس از ماوس و کیبورد پشتیبانی می‌کند

بازی Redfall در تاریخ 12 اردیبهشت 1402 (2 مه 2023) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. شما در حال حاضر می‌توانید این بازی و نسخه‌ی Bite Back آن را هم خریداری کنید. نسخه‌ی استاندارد این بازی 69.99 دلار قیمت خواهد داشت تا به اولین بازی انحصاری مایکروسافت با این قیمت تبدیل شود.


منبع: https://gamefa.com/913885/redfall-keyboard-mouse-support-confirmed-for-xbox-series-x-s/

در سال 2023 قرار است شاهد عرضه‌ی طیف وسیعی از بازی‌های شگفت‌انگیز باشیم. نیمه‌ی اول امسال قرار است بازی جدید استودیوی آرکین و اولین بازی بزرگ آن‌ها به صورت انحصاری برای مایکروسافت را به همراه داشته باشد. اگر این استودیو را دنبال کرده باشید می‌دانید که بازی بعدی آن‌ها Redfall نام دارد. این شوتر اول شخص جهان باز بازیکنان را در مقابل ارتشی از خون‌آشام‌ها قرار می‌دهد. با این حال امروز مطلع شده‌ایم که این بازی روی کنسول ایکس باکس از ماوس و کیبورد پشتیبانی خواهد کرد.

تبلیغات

در حالی که پشتیبانی از ماوس و کیبورد برای بازی‌های ایکس باکس مرسوم‌تر می‌شود، اما تمام عناوین جدید این پلتفرم از ماوس و کیبورد پشتیبانی نمی‌کنند. برای مثال بازی Hi-Fi Rush که اخیرا منتشر شد از ماوس و کیبورد پشتیبانی نمی‌کند.

متاسفانه تمام اخبار در رابطه با Redfall خوب نیستند. آرکین چندی پیش تایید کرد که برای تجربه‌ی این بازی حتی به صورت تک‌نفره به اتصال دائم اینترنت نیاز خواهید داشت. Redfall هم‌چنین روی PC از Denuvo برای جلوگیری از دانلود غیر قانونی استفاده خواهد کرد. نرم‌افزار Denuvo به خاطر ضربه زدن به عملکرد بازی از محبوبیت چندانی بین بازیکنان PC برخوردار نیست.

در حالی که بازی روی کنسول ایکس باکس سری ایکس/اس به عنوان یک انحصاری کنسولی عرضه می‌شود، قطعا داشتن گزینه‌ی استفاده از ماوس و کیبورد یک نکته‌ی مثبت خواهد بود. خصوصا با توجه به اینکه با یک شوتر اول شخص سر و کار داریم. این مهم ممکن است به شما در کشتن خون‌آشام‌های بیشتر کمک کند. البته باید توجه داشت که در Redfall خبری از یک حالت PvP نیست و ماوس و کیبورد قرار نیست که مزیت رقابتی به شما بدهد.

بازیکنانی که قصد دارد تا ساخته‌ی جدید استودیوی آرکین (Arkane) یعنی Redfall را روی کنسول ایکس باکس تجربه کنند صرفا به کنترلر محدود نخواهند شد. Redfall روی ایکس باکس سری ایکس و سری اس به صورت کامل از ماوس و کیبورد پشتیبانی خواهد کرد.