بازی Redfall ممکن است در می 2023 منتشر شود

وقایع بازی Redfall در جزیره‌ای به همین نام در ایالت ماساچوست جریان دارد. در این اثر، خون‌آشام‌ها کنترل این شهر را به دست گرفته‌اند و بازیکنان وظیفه دارند که این موجودات را از بین ببرند. این عنوان شوتر اول شخص جهان باز در دو حالت تک‌نفره و Co-Op قابل بازی است. 4 شخصیت قابل بازی در این عنوان حضور دارند و بازیکنان می‌توانند در نقش یکی از این چهار بازمانده قرار بگیرند که هرکدام از توانایی‌های منحصر به فردی برخوردار هستند.

عرضه‌ی احتمالی Redfall در ماه می 2023 مطابق با زمان مورد انتظار مایکروسافت برای انتشار این بازی است. در اوایل سال جاری میلادی، شرکت بتسدا (Bethesda) از تاخیر در عرضه‌ی بازی‌های Starfield و Redfall تا نیمه‌ی اول سال 2023 خبر داد. شرکت مذکور اعلام کرد که این تاخیر به دلیل کار بیشتر روی بازی‌ها و انتشار آن‌ها در بهترین کیفیت ممکن صورت گرفته است.

تبلیغات

Klobrille در انجمن Resetera در پاسخ به یک پست که در آن اشاره شده بود عرضه‌ی بازی Redfall ممکن است تا پاییز 2023 به تعویق بیفتد، اظهار داشت که جدیدترین اثر استودیوی آرکین (Arkane) احتمالاً در می 2023 منتشر می‌شود. در همین حال، مدتی پیش منبع Okami Games در گزارشی ادعا کرد که انتشار این بازی به صورت داخلی تاخیر خورده و عرضه‌ی آن به ماه می سال آینده میلادی موکول شده است.

بازی Redfall برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است و از روز اول عرضه بر روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.


منبع: https://gamefa.com/899764/redfall-could-launch-in-may-2023/

طبق ادعای Klobrille که یکی از منابع داخلی و معتبر ایکس باکس به شمار می‌رود، این احتمال وجود دارد که بازی شوتر اول شخص Redfall در ماه می سال 2023 منتشر شود.