بازی Remnant 2 روی PS5 و Xbox Series X دارای حالت عملکرد 60 فریم است

به گفته‌ی رئیس استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games)، بازی Remnant 2 در زمان انتشار دارای حالت عملکرد ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس خواهد بود.

بازی Remnant 2 در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۲۳ (۳ مرداد ۱۴۰۲) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/958544/remnant-2-will-have-a-60-fps-performance-mode-on-ps5-and-xbox-series-x/

به دنبال نزدیک شدن به زمان انتشار Remnant 2، استودیوی گان‌فایر گیمز در طی هفته‌های اخیر بازاریابی برای این اثر شوتر نقش‌آفرینی را افزایش داده و قبل از عرضه آن در اواخر ماه جاری میلادی، جزئیات جدید زیادی در مورد آن منتشر شده است که می‌توان به مواردی مانند مکان‌هایی که بازیکنان به آن مراجعه می‌کنند و کلاس‌های قابل بازی اشاره کرد. همچنین اخیراً تایید شده است که این بازی در زمان عرضه دارای حالت عملکرد ۶۰ فریم بر روی کنسول‌های نسل حاضر است.

دیوید آدامز (David Adams)، رئیس استودیوی گان‌فایر گیمز، با انتشار پستی در حساب توییتر خود تایید کرد که در زمان انتشار بازی Remnant 2، این عنوان بر روی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس از حالت عملکرد ۶۰ فریم برخوردار خواهد بود. آدامز می‌گوید که اگرچه گاهی اوقات ممکن است نرخ فریم در این حالت کاهش یابد، اما به طور کلی کاملاً ثابت است. او همچنین تایید کرد که بازیکنان قادر خواهند بود گزینه تاری حرکت (Motion Blur) را غیر فعال کنند. حال باید دید رزولوشن هدف بازی در حالت عملکرد چگونه خواهد بود و بازیکنان چه انتظاراتی می‌توانند از آن در نسخه ایکس باکس سری اس داشته باشند.

تبلیغات