بازی Starfield به هنگام عرضه ۵۰ اچیومنت خواهد داشت

هایپ برای Starfield با نزدیک‌تر شدن به تاریخ عرضه آن بیشتر و بیشتر می‌شود و ایکس باکس هم اخیرا یک کنترلر و هدست مخصوص را با طرح این بازی منتشر کرد. این جاه‌طلبانه‌ترین بازی تاریخ Bethesda Game Studios است و اگر انتظارات از آن به حقیقت بپیوندند، با کاندیدایی برای بهترین بازی سال طرف خواهیم بود.

۵۰ اچیومنت Starfield به خوبی با سایر بازی‌های Bethesda Game Studios به هنگام عرضه هم‌خوانی دارد. برای مثال بازی Fallout 4 هم به هنگام عرضه ۵۰ اچیومنت داشت و اچیومنت‌های نسخه خام The Elder Scrolls 5: Skyrim هم ۴۵ تا بودند. Starfield هم احتمالا الگویی مشابه را دنبال خواهد کرد و شاهد اضافه شدن اچیومنت‌های بیشتر با بسته‌های الحاقی در آینده خواهیم بود.

Bethesda و مایکروسافت هنوز بزرگترین بازی سال خود یعنی Starfield را منتشر نکرده‌اند. در حالی که تنها چند هفته تا عرضه این بازی باقی مانده، تصویری از اچیومنت‌های آن منتشر شده است. این طور که به نظر می‌رسد بازی Starfield به هنگام عرضه ۵۰ اچیومنت خواهد داشت.

به پایان رساندن داستان اصلی بازی Starfield ظاهرا بین ۳۰ الی ۴۰ ساعت زمان خواهد برد. برای مقایسه باید گفت که به پایان رساندن داستان اصلی بازی Fallout 4 حدود ۲۵ ساعت زمان می‌برد، پس می‌توان گفت که با بازی طولانی‌تری طرف هستیم و با توجه به نقشه عظیم آن، ۱۰۰ درصد کردن Starfield نیازمند صدها ساعت خواهد بود.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/962534/starfield-will-have-50-achievements-at-launch/

بازی Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۱۴۰۲) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

به تازگی فهرست اچیومنت‌های بازی Starfield منتشر شده و این طور که به نظر می‌رسد این بازی به هنگام عرضه ۵۰ اچیومنت خواهد داشت.

تبلیغات