بازی Tekken 7 تا کنون بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

بازی Tekken 8 کمی قبل‌تر معرفی شد و در جریان رویداد The Game Awards امسال شاهد انتشار اولین تریلر گیم‌پلی آن بودیم. پس طرفداران Tekken قطعا در آینده می‌توانند منتظر اتفاقات هیجان‌انگیزی باشند. با این حال حدود هشت سال پس از عرضه‌ی Tekken 7، این بازی هم‌چنان محبوب است و به فروش خوب خود ادامه می‌دهد.

جدیدترین تریلر گیم‌پلی Tekken 8 بیشتر روی داستان آن تمرکز داشت و شاهد بازگشت شخصیت‌های آشنایی از جمله Kazuya Mishima ،Jun Kazama ،Law، Lars ،Paul ،King و Jack-8 بودیم. بازی Tekken 8 در حال حاضر با استفاده از موتور Unreal Engine 5 برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC در دست توسعه است. بندای نامکو گفته که احتمال عرضه‌ی این بازی در سال 2023 وجود دارد.


منبع: https://gamefa.com/894521/tekken-7-has-sold-over-10-million-copies/

کارگردان سری Tekken یعنی آقای Katsuhiro Harada به تازگی تایید کرده که بازی Tekken 7 تا کنون بیش از 10 میلیون نسخه را در سرتاسر جهان فروخته است. هم‌چنین فروش کلی این فرنچایز به 54 میلیون نسخه رسیده است.

کارگردان این سری، Katsuhiro Harada، به تازگی در توئیتر خود اعلام کرد که اثر مبارزه‌ای بندای نامکو (Bandai Namco) توانسته از مرز 10 میلیون نسخه فروش جهانی عبور کند. آخرین آمار اعلام شده برای این بازی در ماه ژوئن بود که رسیدن آن به 9 میلیون نسخه فروش را نشان می‌داد. این یک میلیون نسخه فروش باعث شده تا فرنچایز Tekken هم از 53 میلیون نسخه فروش کلی به 54 میلیون نسخه فروش برسد.

تبلیغات