بازی Tekken 8 در The Game Awards 2022 حضور خواهد داشت

متن این پیام ساده بوده و صرفا شامل “مراسم The Game Awards را تماشا کنید” می‌شود. هم‌چنین لینکی به Twitch رویداد The Game Awards و یادآوری تاریخ برگزاری آن (8 دسامبر) به چشم می‌خورد. بازی Tekken 8 اصالتا در سپتامبر امسال و در جریان یکی از رویدادهای State of Play پلی استیشن معرفی شد.

به تازگی یک استریمر Twitch به نام AvoidingThePuddle در توئیتر خود تصویری را منتشر کرده که ظاهرا شامل آیتم‌های تبلیغاتی برای بازی Tekken 8 یا اصطلاحا Merch می‌شود. در میان این آیتم‌ها شاهد یک تی‌شرت با لوگوی Tekken 8 هستیم. به علاوه در این پکیج پیامی وجود دارد که ظاهرا خبر از حضور این بازی در رویداد The Game Awards 2022 می‌دهد.

این طور که به نظر می‌رسد بازی Tekken 8 قرار است در مراسم The Game Awards امسال به نمایش گذاشته شود. یک آیتم تبلیغاتی به طرفداران می‌گوید که این رویداد را تماشا کنند.

رویداد The Game Awards قرار است در جریان پنجشنبه‌ی هفته‌ی آینده در تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس برگزار شود. سال گذشته بازی It Takes Two جایزه‌ی اصلی را به خانه برد و هم‌چنین شاهد معرفی عناوینی مثل Star Wars Eclipse و Wonder Woman بودیم.


منبع: https://gamefa.com/891118/tekken-8-will-reportedly-be-shown-during-the-game-awards/تبلیغات

در تریلر معرفی بازی شاهد مبارزه‌ی Jin با Kazuya در کنار یک آتشفشان بودیم. این تریلر گیم‌پلی خیره‌کننده‌ای داشت و همین مسئله باعث شد تا Katsuhiro Harada، کارگردان بازی، بر این مسئله اصرار داشته باشد که این تریلر کاملا واقعی و از درون بازی بوده و شاهد تصاویر از پیش رندر شده نیستیم. هم‌چنین او گفت که در ماه‌های آتی قرار است شاهد نمایش‌های بیشتری از بازی باشیم که می‌تواند به همین رویداد The Game Awards اشاره کند.