بازی The Crew 3 در روز سه‌شنبه معرفی خواهد شد

در اواخر سال 2021 شاهد انتشار تصاویری تحت نام Project Orlando بودیم که ظاهرا دنباله‌ای برای The Crew 2 بود. این بازی با موتوری جدید ساخته شده بود و در هاوایی قرار داشت. البته این بازی طبق گزارشات کار خود را به عنوان یک بسته الحاقی برای The Crew 2 آغاز کرده و در ادامه به یک بازی کامل تبدیل شده است. ScriptLeaksR6، دیتاماینری با سابقه‌ی افشاگری در بازی‌های Rainbow Six و Assassin’s Creed، هم گفته که نام این بازی The Crew Motorfest خواهد بود.

اولین بازی در این سری یعنی The Crew در سال 2014 منتشر شد. در سال 2018 هم شاهد عرضه‌ی The Crew 2 بودیم. این بازی هم‌چنان با محتوای فصلی توسط یوبی‌سافت پشتیبانی می‌شود. در ژانویه شاهد عرضه‌ی Season 7 Episode 2: Blizzard Rush برای PC و کنسول‌ها بودیم. یوبی‌سافت در ماه ژوئن سال 2021 مدعی شد که این سری تا کنون 30 میلیون بازیکن را جذب کرده است.

AAS(بازگشته است)


منبع: https://gamefa.com/909433/ubisoft-is-set-to-reveal-the-crew-3-on-tuesday/

حساب کاربری رسمی The Crew 2 در توئیتر، امروز در پاسخ به یک سوال بسیار قدیمی در مورد تاریخ رونمایی از The Crew 3 گفته که این بازی فردا ساعت 20:30 به وقت ایران معرفی خواهد شد. این اطلاعات در حالی برملا شده‌اند که پیش از این یک سری شایعات و گزارشات در رابطه با این بازی در سطح فضای مجازی پخش شده بود.

تبلیغات

یوبی‌سافت (Ubisoft) به برنامه‌های خود برای رونمایی از The Crew 3 اشاره کرده است. طبق گزارشات نام این بازی The Crew Motorfest خواهد بود.