باکس آفیس | تداوم صدرنشینی فیلم Black Adam

تبلیغات

فیلم ترسناک لبخند (Smile) که ششمین هفته حضورش در گیشه را پشت سر می‌گذراند، با کسب فروش ۴ میلیون دلاری در این هفته در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس قرار گرفته و فروش کلی داخلی خودش را به رقم ۹۹‎٫۱ میلیون دلار رسانده است. فروش جهانی این فیلم از مرز ۲۰۰ میلیون دلار عبور کرده است.

فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever) که آخرین فیلم از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود، در هفته آینده روی پرده سینماها اکران خواهد شد و احتمالا به صدرنشینی فیلم «بلک آدام» پایان خواهد داد.

منبع: ددلاین


منبع: https://gamefa.com/883984/box-office-one-piece-film-red-black-adam-dwayne-johnson/

با کسب این فروش، میزان فروش فیلم «بلک آدام» در داخل آمریکا به رقم ۱۳۷٫۳ میلیون دلار نزدیک شد. در خارج از آمریکا نیز این فیلم تاکنون ۱۸۲٫۳ میلیون دلار فروش داشته تا فروش جهانی فیلم پس از سه هفته اکران به مرز ۳۲۰ میلیون دلار برسد.

در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم طعمه شیطان (Prey for the Devil) قرار دارد. این فیلم در این هفته به فروش ۳‎٫۸ میلیون دلار بسنده کرد و فروشش در داخل آمریکا را پس از دو هفته به رقم ۱۳٫۶ میلیون دلار افزایش داد.

فیلم بانشی‌های اینشرین (Banshees of Inisherin) که در دو هفته گذشته جایی در بین ۱۰ فیلم پرفروش هفته نداشته بود، در سومین هفته اکرانش در فروش خود افزایش چشمگیری داشت و با کسب ۲ میلیون دلار در جایگاه هفتم جدول باکس آفیس قرار گرفت. فروش جهانی فیلم در طی این سه هفته ۱۰٫۲ میلیون دلار است. در ادامه جدول کامل فروش فیلم‌ها را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Black Adam ۱۸٫۵
۲ One Piece Film Red ۹٫۵
۳ Ticket to Paradise ۸٫۵
۴ Smile ۴
۵ Prey for the Devil ۳٫۸
۶ Lyle, Lyle Crocodile ۳٫۳
۷ Banshees of Inisherin ۲
۸ Till ۱٫۸
۹ Halloween Ends ۱٫۴
۱۰ Terrifier 2 ۱٫۲
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

فیلم «بلیط بهشت» در این هفته به فروش ۸٫۵ میلیون دلار در داخل آمریکا دست پیدا کرد تا فروشش را به رقم ۴۶٫۷ میلیون دلار برساند. این اثر در خارج از آمریکا نیز به فروش ۲٫۸ میلیون دلار بسنده کرد تا فروش بین‌المللی خودش را به ۹۰‎‎٫۵ میلیون دلار برساند. با احتساب فروش داخلی و خارجی می‌توان گفت که فیلم «بلیط بهشت» پس از سه هفته ۱۳۷٫۲ میلیون دلار فروش داشته است.

فیلم Smile

فیلم Black Adam از دنیای سینمایی دی‌سی در سومین هفته اکرانش نیز همچنان در صدر جدول باکس آفیس باقی ماند.

فیلم بلک آدام (Black Adam) سومین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا را پشت سر گذاشت و توانست همچنان صدر جدول باکس آفیس را برای خودش حفظ کند. این فیلم در این آخر هفته به فروش ۱۸٫۵ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد.

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته نیز انیمه One Piece Film Red قرار دارد که در اولین هفته اکرانش در داخل آمریکا به فروش ۹٫۵ میلیون دلار بسنده کرده است. در جایگاه سوم نیز فیلم کمدی و عاشقانه بلیط بهشت (Ticket to Paradise) قرار دارد.