باکس آفیس | صدرنشینی فیلم Shazam! Fury Of The Gods در اولین هفته اکران

منبع: ددلاین

در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم کرید ۳ (Creed III) قرار گرفته است. این فیلم که سومین هفته اکرانش را پشت سر می‌گذارد، این هفته به فروش ۱۵٫۳ میلیون دلار در گیشه داخل آمریکا دست پیدا کرد تا فروش کلی‌اش در داخل این کشور به رقم ۱۲۷٫۷ میلیون دلار افزایش پیدا کند.

با وجود شروعی نسبتا ضعیف، فیلم «شزم! خشم خدایان» توانست در صدر جدول باکس آفیس این هفته قرار بگیرد. این اثر در گیشه‌های بین‌المللی توانست به فروش ۳۵ میلیون دلاری دست پیدا کند و با احتساب فروش داخلی و خارجی، می‌توان فروش جهانی این اثر در هفته ابتدایی را ۶۵ میلیون دلار محاسبه کرد.

اولین واکنش‌ها به فیلم Scream VI
فیلم Scream VI

فروش فیلم «شزم! ۲» در اولین هفته اکرانش نسبت به فروش هفته اول فیلم اصلی آن که ۵۴ میلیون دلار بوده، خیلی کمتر است. این در حالی است که این فیلم تازه دی‌سی در گیشه‌های جهانی نیز پایین‌تر از انتظار فروش داشته است.

فیلم جیغ ۶ (Scream VI) که هفته گذشته در صدر جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته در رده دوم جدول باکس آفیس ایستاده است. این فیلم ترسناک این هفته به فروش ۱۷٫۵ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد و فروش کلی‌اش در داخل این کشور را به رقم ۷۶ میلیون دلار افزایش داد.

تبلیغات

فیلم شزم! خشم خدایان (Shazam! Fury Of The Gods) جدیدترین اثر از دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود که انتظارها از فروش این اثر در گیشه پایین بود و همین اتفاق نیز رخ داد. این فیلم در اولین هفته اکرانش در داخل آمریکا به فروش ۳۰٫۵ میلیون دلاری بسنده کرد.

این فیلم دنیای سینمایی مارول که آغازگر فاز پنجم آن است، در گیشه‎‌های بین‌المللی نیز توانست این هفته ۳٫۳ میلیون دلار را از آن خودش کند و فروش کلی‌اش را به رقم ۲۵۶٫۸ میلیون دلار برساند. حالا با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، فروش جهانی فیلم «انت‌من ۳» از مرز ۴۶۲ میلیون دلار عبور کرده است. در ادامه می‌توانید جدول کامل باکس آفیس را مشاهده کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Shazam! Fury of the Gods ۳۰
۲ Scream VI ۱۷٫۵
۳ Creed III ۱۵٫۳
۴ ۶۵ ۵٫۸
۵ Ant-man and the Wasp Quantumania ۴
۶ Cocaine Bear ۳٫۸
۷ Jesus Revolution ۳٫۵
۸ Champions ۳
۹ Avatar: The Way of Water ۱٫۹
۱۰ Puss in Boots: Last Wish ۱٫۵
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

فیلم انت‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-man and the Wasp Quantumania) پس از پنج هفته اکران در داخل آمریکا توانسته به فروش ۲۰۵٫۸ میلیون دلار دست پیدا کند که مبلغ ۴ میلیون دلار از آن را در این هفته بدست آورده است.

فیلم ۶۵ اثری تازه از کمپانی سونی به شمار می‌رود که نقش اصلی آن را آدام درایور ایفا می‌کند. این فیلم در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته ایستاده و ۵٫۸ میلیون دلار فروش داشته است. این فیلم که دومین هفته اکرانش را سپری می‌کند، تاکنون ۲۲٫۴ میلیون دلار در داخل آمریکا و ۱۶٫۴ میلیون دلار در خارج از آمریکا فروش داشته تا فروش جهانی‌اش به رقم ۳۸٫۸ میلیون دلار افزایش پیدا کند.

در گیشه‎‌های بین‌المللی، فیلم «کرید ۳» توانست ۱۲ میلیون دلار را از آن خودش کند و فروشش در طی این سه هفته در نقاط دیگر جهان را به رقم ۹۶٫۶ میلیون دلار برساند. با احتساب فروش داخلی و خارجی، این اثر فروش جهانی ۲۲۴٫۳ میلیون دلار را تا به امروز بدست آورده است.

فیلم ۶۵

فیلم «جیغ ۶» در خارج از آمریکا نیز توانست در این هفته به فروش ۱۱٫۳ میلیون دلار دست پیدا کند و فروش کلی بین‌المللی‌اش را به رقم ۴۰ میلیون دلار برساند. حالا با احتساب فروش داخلی و خارجی، فروش جهانی این اثر را می‌توان ۱۱۶ میلیون دلار دانست.

فیلم Shazam! Fury Of The Gods از دنیای سینمایی دی‌سی در اولین هفته اکرانش صدرنشین باکس آفیس شد.

تبلیغات
meysamb


منبع: https://gamefa.com/922302/shazam-fury-of-the-gods-box-office-bomb/