باکس آفیس | فیلم Black Adam همچنان در صدر

منبع: ددلاین

El DiabloBoogiman


منبع: https://gamefa.com/882224/black-adam-super-83m-first-week-eyes-27m-2nd-frame-prey-for-the-devil-previews-box-office/

در این هفته نیز فیلم «بلک آدام» که اولین حضور دوئین جانسون (Dwayne Johnson) در دنیای سینمایی دی‌سی محسوب می‌شود، در گیشه‌های بین‌المللی به فروش ۳۹ میلیون دست پیدا کرد. در مجموع فروش بین‌المللی فیلم در حدود ۱۳۹ میلیون دلاری است که با احتساب فروش داخل آمریکا در طی این دو هفته، فروش جهانی فیلم را به رقم ۲۵۰ میلیون دلار می‌رساند.

دیگر فیلم ترسناک پرفروش این هفته نیز فیلم هالووین به پایان می‌رسد (Halloween Ends) محصول کمپانی یونیورسال است که در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس قرار گرفته است. این فیلم در این هفته به فروش ۳٫۸ میلیون دلاری بسنده کرد تا فروشش در داخل آمریکا از مرز ۶۰٫۳ میلیون دلار عبور کند.

در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته که مصادف با هالووین نیز است، فیلم ترسناک طعمه شیطان (Prey for the Devil) محصول کمپانی لاینزگیت قرار دارد که فروش ۷ میلیون دلاری را در داخل آمریکا بدست آورده است.

فیلم بلیط بهشت (Ticket to Paradise) نیز همانند هفته گذشته در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار گرفته است. این فیلم در این هفته به فروش ۱۰ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد تا فروش کلی فیلم در آمریکا به رقم ۳۳٫۷ میلیون دلار برسد.

فیلم Black Adam با بازی دوئین جانسون در نقش اصلی در دومین هفته اکرانش بر صدر جدول باکس آفیس تکیه زد.

فیلم بلک آدام (Black Adam) در دومین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا به فروش ۲۷٫۷ میلیون دلاری دست پیدا کرد و همانند هفته گذشته، در صدر جدول باکس آفیس باقی ماند. این فیلم در طی این دو هفته فروش ۱۱۱٫۱ میلیون دلاری در داخل آمریکا را از آن خود کرده است.

این اثر عاشقانه و کمدی با نقش‌آفرینی دو ستاره برجسته در فروش این هفته خود در گیشه‌های بین‌المللی به رقم ۲٫۹ میلیون دلار بسنده کرد و فروش بین‌المللی خود را به رقم ۸۵٫۷ میلیون دلار افزایش داد. فروش جهانی فیلم «بلیط بهشت» پس از دو هفته ۱۱۹٫۴ میلیون دلار است.

فیلم Prey for the Devil

تبلیغات

فیلم «هالووین به پایان می‌رسد» در گیشه‌های بین‌المللی پس از سه هفته اکران به مبلغ ۳۴.۳ میلیون دلار دست پیدا کرده که فروش جهانی فیلم را به ۹۴٫۶ میلیون دلار می‌رساند. در ادامه جدول کامل فروش فیلم‌ها را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Black Adam ۲۷٫۷
۲ Ticket to Paradise ۱۰
۳ Prey for the Devil ۷
۴ Smile ۵
۵ Halloween Ends ۳٫۸
۶ Till ۲٫۸
۷ Lyle, Lyle Crocodile ۲٫۸
۸ Terrifier 2 ۱٫۸
۹ The Woman King ۱٫۱
۱۰ Tar ۱
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

فیلم ترسناک لبخند (Smile) محصول کمپانی پارامونت نیز جایگاه چهارم جدول باکس آفیس را به خودش اختصاص داده است. این فیلم در پنجمین هفته اکرانش به فروش ۵ میلیون دلار بسنده کرد و فروش کلی‌اش در داخل آمریکا را به رقم ۹۲٫۳ میلیون دلار رساند.

فیلم «لبخند» این هفته نیز ۷ میلیون دلار دیگر در سینماهای خارج از آمریکا بدست آورد تا فروش بین‌المللی خودش را به رقم ۹۳٫۶ میلیون دلار برساند و فروش جهانی فیلم نیز به رقم ۱۸۶ میلیون دلار نزدیک شود.