باکس آفیس | فیلم Bullet Train بر صدر تکیه کرد

تبلیغات
انیمیشن Minions The Rise of Gru

انیمیشن مینیون‌ها: ظهور گرو (Minions: Rise of Gru) نیز پس از شش هفته اکران روی پرده سینماها به فروش ۳۳۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا رسیده است. در خارج از آمریکا نیز فروش فیلم حدود ۴۲۴ میلیون دلار است تا فروش جهانی فیلم در مرز ۷۵۸ میلیون دلار قرار داشته باشد.

انیمیشن ابرحیوانات لیگ دی‌سی (DC League of Super-Pets) که هفته گذشته در صدر جدول قرار داشت، این هفته در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار دارد. این انیمیشن در دومین هفته اکرانش به فروش ۱۱/۲ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد و در خارج از آمریکا نیز به فروش ۱۱/۴ میلیون دلار دست پیدا کرد تا فروش جهانی فیلم پس از دو هفته به مرز ۸۴ میلیون دلار برسد.

فیلم یکشنبه عید پاک (Easter Sunday) در کنار فیلم «قطار سریع‌السیر» دیگر فیلم جدید این هفته به شمار می‌رود که با فروش ۵ میلیون دلاری در جایگاه هشتم جدول باکس آفیس ایستاده است.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Bullet Train ۳۰
۲ DC League of Super-Pets ۱۱
۳ Nope ۸
۴ Thor: Love and Thunder ۷/۶
۵ Minions: Rise of Gru ۷/۱
۶ Top Gun: Maverick ۷
۷ Where the Crawdads Sings ۵/۶
۸ Easter Sunday ۵
۹ Elvis ۴
۱۰ The Black Phone ۱/۵

فیلم قطار سریع‌السیر (Bullet Train) محصول کمپانی سونی در اولین هفته اکرانش در داخل آمریکا توانست به فروش ۳۰ میلیون دلاری دست پیدا کند و صدر جدول باکس آفیس این هفته را از آن خود کند. این فیلم در گیشه بیرون از آمریکا به فروش ۳۲/۵ میلیون دلاری بسنده کرد تا فروش جهانی فیلم در اولین هفته اکرانش از مرز ۶۲/۵ میلیون دلار عبور کند.

این فیلم در این هفته در داخل آمریکا فروش ۷/۶ میلیون دلاری کسب کرد و فروشش در داخل آمریکا را به مرز ۳۱۶ میلیون دلار رساند. این فیلم در فروشش در خارج از آمریکا نیز به مبلغ ۳۸۲ میلیون دلار رسیده تا فروشش جهانی این فیلم پس از پنج هفته نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار باشد.

فیلم Bullet Train با بازی برد پیت در نقش اصلی در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها بر صدر جدول باکس آفیس تکیه زد.

فیلم خیر (Nope) در سومین هفته اکرانش در جایگاه سوم قرار گرفت. این فیلم به فروش ۸ میلیون دلاری در این هفته دست پیدا کرده بود تا فروشش در داخل آمریکا پس از سه هفته به رقم ۹۷/۵ میلیون دلار برسد. فیلم ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder) نیز پنجمین هفته اکرانش را پشت سر می‌گذارد و توانست به رده چهاردم جدول باکس آفیس دست یابد.

فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) نیز همچنان روی پرده سینماها قرار دارد و بینندگان از آن استقبال زیادی می‌کنند. این فیلم در این هفته با فروش ۷ میلیون دلاری در جایگاه ششم جدول باکس آفیس قرار گرفت. ۶۶۲ میلیون دلار در داخل آمریکا و ۶۹۰ میلیون دلار در خارج از آمریکا جمعا فروش جهانی یک میلیارد و ۳۵۲ میلیون دلاری را برای این فیلم رقم زده است.

منبع: ددلاین

...Eternal...meysamb


منبع: https://gamefa.com/850894/bullet-train-top-gun-maverick-jurassic-world-minions-thor-box-office/