باکس آفیس | فیلم Knock At The Cabin بر صدر تکیه زد

تبلیغات

مستند موزیکال BTS: Yet to Come in Cinemas در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. این اثر به فروش ۶٫۳ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرده است. در ادامه می‌توانید جدول کامل باکس آفیس را مشاهده کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Knock at the Cabin ۱۴٫۲
۲ 80for Brady ۱۲٫۵
۳ Avatar: The Way of Water ۱۰٫۸
۴ Puss in Boots: Last Wish ۸
۵ BTS: Yet to Come in Cinemas ۶٫۳
۶ A Man Called Otto ۴٫۱
۷ M3GAN ۳٫۸
۸ Missing ۳٫۷
۹ Chosen Season 3 ۳٫۶
۱۰ Pathaan ۲٫۷
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

فیلم در کابین را بزن (Knock At The Cabin) محصولی تازه از کمپانی یونیورسال و ساخته ام نایت شیامالان به شمار می‌رود که در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست به فروش ۱۴٫۲ میلیون دلار در داخل آمریکا دست پیدا کند و در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

این انیمیشن کمپانی یونیورسال و دریم‌ورکس در گیشه بین‌المللی در این هفته به فروش ۱۷٫۱ میلیون دلاری دست پیدا کرد و فروش کلی‌اش در خارج از آمریکا را به رقم ۲۱۷٫۳ میلیون دلار افزایش داد. بدین ترتیب، این انیمیشن تاکنون به فروش جهانی ۳۶۸٫۶ میلیون دلار رسیده است.

علاوه بر فیلم «در کابین را بزن»، فیلم هشتاد برای برادی (80 for Brady) محصول کمپانی پارامونت دیگر فیلم تازه اکران شده این هفته به شمار می‌رود که توانسته در اکران خود در داخل آمریکا به فروش ۱۲٫۵ میلیون دلاری دست پیدا کند و در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

فیلم آواتار: راه آب (Avatar: Way of the Water)
فیلم Avatar The Way of Water

منبع: ددلاین

DARKSIREN


منبع: https://gamefa.com/911454/box-office-knock-at-the-cabin-80-for-brady/

فیلم «آواتار ۲» تاکنون و پس از هشت هفته اکران در سینماهای داخل آمریکا به فروش ۶۳۶٫۴ میلیون دلاری رسیده است. این در حالی است که این اثر در این هفته به فروش ۲۷٫۹ میلیون دلاری در خارج از آمریکا دست پیدا کرده و فروش بین‌المللی خود تا به امروز را به رقم یک میلیارد و ۵۳۸ میلیون دلار رسانده است. فیلم «آواتار: راه آب» با دست یافتن به این رقم به سومین فیلم پر فروش تاریخ از لحاظ فروش بین‌المللی تبدیل شد.

جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته در اختیار انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو (Puss in Boots: Last Wish) است که در هفتمین هفته اکرانش به فروش ۸ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرده و فروش کلی‌اش در داخل این کشور را به رقم ۱۵۱٫۲ میلیون دلار رسانده است.

این فیلم جدید کمپانی یونیورسال در گیشه بین‌المللی نیز توانست ۷ میلیون دلار را از آن خود کند و با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی نیز باید گفت که فیلم «در کابین را در بزن» در اولین هفته اکرانش به فروش جهانی ۲۱٫۲ میلیون دلار دست پیدا کرده است.

این در حالی است که با احتساب فروش داخلی و خارجی فیلم «آواتار: راه آب» می‌توان گفت این اثر پس از گذشت هشت هفته از اکرانش روی پرده سینماها به فروش جهانی دو میلیارد و ۱۷۴٫۴ میلیون دلار رسیده است.

انیمیشن Puss in Boots

فیلم Knock At The Cabin ساخته ام نایت شیامالان در اولین هفته اکرانش در گیشه در صدر جدول باکس آفیس ایستاد.

فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) که برای هفت هفته متوالی بر صدر جدول باکس آفیس تکیه زده بود، این هفته در فروش خود در داخل آمریکا به مبلغ ۱۰٫۸ میلیون دلار بسنده کرد و در جایگاه سوم جدول باکس آفیس قرار گرفت.