بتای خصوصی بازی The Outlast Trials آغاز شد

بازی ترسناک The Outlast Trials بتای خصوصی خود را آغاز کرده است. این بتا قرار است در ایام هالووین شروع شود و تا اول نوامبر در دسترس خواهد بود. بتای خصوصی The Outlast Trials شامل مرحله آغازی به عنوان مرحله آموزشی و یک ایستگاه پلیس خواهد بود. نسخه بتا همچنین دارای لابی درون بازی، اتاق خواب و همچنین تنظیمات شخصی‌سازی زیادی است. فیلیپ مورین (Philipe Morin)، یکی از بنیانگذاران رد برلز (Red Barrels)، اذعان کرد:

ما برای استقبال از بازیکنان در هالووین امسال و The Outlast Trials هیجان‌زده هستیم. بتای خصوصی یک تجربه اولیه از بازی کامل است که در سال آینده برای همگان در دسترس خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر بازخورد شما هستیم و این به ما کمک می‌کند تا ساخت نسخه جدید Outlast را به خط پایان برسانیم.

سازندگان The Outlast Trials با شروع بتای خصوصی بازی خود، هالووین را جشن می‌گیرند. این بتا به بازیکنان اجازه می‌دهد تا صحنه‌هایی از بازی را تجربه کنند.


تبلیغات

بازی The Outlast Trials یک بازی ترسناک بقا و Co-op است که در دوران جنگ سرد اتفاق می‌افتد. این بازی، بازیکنان را در نقش یکی از داوطلبان شرکت Murkoff قرار می‌دهد. متاسفانه، شرکت Murkoff آزمایش های هولناکی را انجام می‌دهد که بازیکنان را ناچار به فرار و مبارزه می‌کند. بازی The Outlast Trials هنوز تاریخ انتشار ندارد و در حال حاضر تنها برای PC تایید شده است.


منبع: https://gamefa.com/881722/%D8%A8%D8%AA%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-the-outlast-trials-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF/