بتای خصوصی Tekken 8 کرک شده است

در حالی که داده‌کاوی بازی و فاش شدن شخصیت‌های احتمالی آینده، برای شرکت جالب نیست، اطمینان از اینکه هیچ‌کس دسترسی آزمایشی به بازی را، در زمانی که آفلاین است حفظ نمی‌کند نیز بسیار مهم است.

توسعه دهنده و تیم باندای نامکو ای‌اسپورتس (Bandai Namco Esports) اشاره کردند، چنین اقداماتی شرایط خدمات و قوانین رفتاری تور جهانی Tekken را نقض می‌کند.

Tekken 8 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. باندای نامکو تاریخ دقیق انتشار را اعلام نکرده است، اما طبق گفته‌های قبلی، بازی پیش از آوریل ۲۰۲۴ ( اردیبهشت ۱۴۰۳) عرضه خواهد شد.

همانطور که انتظار می‌رفت، نه تیم توسعه و نه باندای نامکو، از این موضوع به راحتی عبور نکردند.

تبلیغات

این تصمیم، تضمین می‌کند که تمام بازیکنان، هنگام شرکت در مسابقات Tekken در آینده، از مزیت یکسانی برخوردار باشند. اگر برخی از بازیکنان به لطف درسترسی غیر مجاز، بتوانند بیشتر از دیگران تمرین کنند، ناعادلانه خواهد بود.

تیم Bandai Namco Esports به بازیکنان یادآوری کرد:

لطفاً توجه داشته باشید، هر بازیکنی که بدون مجوز، به تست بازی دسترسی داشته باشد، برای تور جهانی Tekken و سایر تورنمنت‌های رسمی دیگر واجد شرایط نخواهد بود.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/962391/%D8%A8%D8%AA%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-tekken-8-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

بتای خصوصی Tekken 8 در تاریخ ۲۱ جولای (۳۰ تیر) برای پلتفرم PS5 و در نهایت در ۲۸ جولای (۶ مرداد) برای همه پلتفرم‌ها منتشر شد. متأسفانه، برخی از بازیکنان توانسته‌اند فراتر از دوره آزمایشی بازی را تجربه کنند و حتی از Cheat Engine برای استخراج شخصیت‌های احتمالی معرفی نشده نیز استفاده کردند.