بررسی صرافی کوکوین KuCoin آموزش تصویری ثبت نام ایتسکا

صرافی کوکوین یکی از صرافی های آنلاین در دنیای ارزهای دیجیتال است که از ویژگی های آن می توان به امنیت بالا امکانات پیشرفته این کوکوین ایران ارز دیجیتال پلتفرم اشاره کرد. در واقع صرافی کوکوین یک بستر جهانی جهت خرید و فروش ارز دیجیتال است که صدها هزارکاربر از سرتاسر جهان در آن مشغول به خرید و فروش چیزی بیش از 400 نوع ارز دیجیتال هستند. در این بخش از مقاله معرفی صرافی کوکوین، اطلاعاتی در مورد ارزهای پشتیبانی شده در پلتفرم کوکوین برای شما ارائه می کنیم. بهتره بدونین که در زمان نوشتن این مقاله، پلتفرم کوکوین از بیشتر از 500 جفت ارز مختلف با کاربردهای مختلف پشتیبانی می کنه.

  • فرض کنید صد دلار تتر در صرافی سپرده گذاری کرده باشید، اگر برای معامله خود اهرمی با نسبت یک به پنج را انتخاب کنید، یعنی تا 500 دلار تتر می توانید در معامله شرکت نمایید.
  • در زمره صرافی هایی قرار دارد که کمترین کارمزد را برای معاملات محاسبه می ‌کنند.
  • در صرافی کوکوین 12 سطح برای کارمزد معاملات مشخص شده‌است که هرکدام از آن‌ها براساس میزان توکن‌های KCS (توکن‌ صرافی کوکوین) و حجم معاملاتی ماهانه کاربر، طبقه‌بندی می‌شوند.
  • همچنین به مراحل خرید سرور مجازی کوکوین و نحوه استفاده از آن به صورت تصویری می‌پردازیم.

اگر کسی صرافی کوکوین را به شما معرفی کرده است، می‌توانید در بخش «Referral Code» کد دعوت او را وارد کنید تا از کمیسیون معاملات شما سود ببرد. واردکردن کد دعوت تأثیری بر حساب شما نمی‌گذارد و درآمد فرد از طرف کوکوین پرداخت می‌شود. با این حال، این بخش اختیاری است و می‌توانید آن را خالی بگذارید.

درباره شرکت صرافی KuCoin

واریز رمز ارز به صرافی کوکوین رایگان و بدون کارمزد است، اما برای برداشت یک مقدار کارمزدی وجود دارد که به قیمت لحظه‌ای دارایی که قصد برداشت آن را دارید بستگی دارد. در این مرحله مقدار تتری را که می‌خواهید برای خرید بیت کوین خرج کنید با “بهترین قیمت بازار” در زمان اجرای سفارش وارد کنید. بلافاصله به دفتر سفارش ارسال شده و با بهترین قیمت لحظه‌ای انجام می‌شود. صرافی کوکوین به دلیل حجم کاربران و معاملات روزانه به یکی از صرافی‌های مطمئن در جهان تبدیل شده است. با محدودیت‌های جدید‌ صرافی بایننسبسیاری از کاربران به دنبال یک جایگزین مناسب هستند. طبق نظر تریدرهای باسابقه و کارشناسان، صرافی کوکوین به عنوان یکی از بهترین جایگزین‌ها برای صرافی‌ بایننس شناخته می‌شود.

  • بلکه باید رمزارزها از (حساب اصلی)Main Account به (حساب ترید)Trading Account منتقل شوند.
  • که در حال حاضر مثلا میزان 7.900 بیت کوین در 24 ساعت گذشته مبادله شده.
  • البته فعالیت در برخی صرافی‌ها که IP ایران را تحریم نکرده‌اند، بدون استفاده از VPS هم امکان‌پذیر خواهد بود.
  • از آنجایی که امکان خرید مستقیم و یا واریز ریالی به صرافی کوکوین وجود ندارد، در ادامه طریقه شارژ حساب کوکوین را به وسیله ارز دیجیتال تتر آموزش می‌دهیم.

بررسی صرافی کوکوین KuCoin آموزش تصویری ثبت نام ایتسکا

هرچقدر که حجم معاملات در یک صرافی بیشتر باشد، معاملات شما در آن صرافی بهبود و سرعت بیشتری پیدا می‌کند. بازار ارزهای دیجیتال مملو از فرصت‌ها و تهدید‌هایی است که… بنابراین، طبیعی است که میزان درآمد صرافی از محل کارمزدهای دریافتی در طول شبانه‌روز رقم چشمگیری باشد. شرط برخورداری از این پاداش‌ها، آن است که حداقل شش توکن KCS را به مدت یک روز کامل نگهداری کنید. طبعاً، هرچه تعداد توکن‌های KCS شما بیشتر باشد، سهم بیشتری از این پاداش‌ها به شما تعلق می‌گیرد. پاداش کاربران به‌صورت روزانه و در قالب توکن KCS توزیع می‌شود.

از VPS بیشتر تریدرهایی استفاده می‌کنند که می‌خواهند IP ثابتی داشته باشند. سپس باید بر روی گزینه «send code» کلیک کنید تا مجددا یک کد 6 رقمی برای ایمیل تان ارسال شود. در صورت تحویل کد، آن را داخل فیلد مقابل وارد کنید و گزینه «next» را بزنید. برای افزایش امنیت حساب خود، به قسمت پروفایل بروید و بر روی گزینه «Account security» کلیک کنید. سپس می‌توانید فرآیند تأیید KYC را انتخاب کنید، که به شما امکان دسترسی به محدودیت ‌های برداشت روزانه بالاتر و دسترسی به ویژگی ‌های بیش تر را می ‌دهد.

ارزهای دیجیتال موجود در Kucoin

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار