برنامه‌مان برای مجموعه‌های رهاشدۀ اکتیویژن چون StarCraft جذاب خواهد بود

تبلیغات

بخشی از این مصاحبه به شرح زیر است:

نخستین موردی که باید به آن اشاره کنم، این است که من حق هیچ‌گونه تصمیم‌گیری در قبال بلیزارد، اکتیویژن و کینگ را ندارم. این مورد بستگی به موقعیت دارد، اما شما درست می‌گویید؛ زمانی که به میراث عناوین استراتژی بی‌درنگ (Real-time Strategy) و به خصوص ساخته‌های بلیزارد فکر می‌کنیم، نه تنها StarCraft، بلکه WarCraft هم به ذهنمان می‌آید. در حال حاضر برنامه‌ی دقیقی ندارم چون تعامل با این گروه‌ها هنوز برایم ممکن نیست. اما اگر بخواهیم از منظر esports، وضعیت این سبک از بازی در کنسول‌ها یا شیوه‌ی داستان‌گویی در این سبک به موضوع نگاه کنیم، StarCtaft یکی از تأثیرگذارترین مجموعه‌های تاریخ بود، درست است؟ من بی‌صبرانه منتظرم تا با اعضای اکتیویژن، بلیزارد و کینگ در رابطه با عناوین پیشینشان و راه‌های احتمالی پیش رو صحبت کنم. پس تنها پاسخی که الآن برای سوال شما دارم، این است که در حال حاضر نمی‌توانم در این مورد تصمیمات اجرایی بگیرم. اما فکر کردن به آینده‌ی این مجموعه‌ها برای منی که ساعت‌های زیادی را پایشان صرف کرده‌ام، بسیار جالب است.

فیل اسپنسر

همانطور که می‌دانید، قرارداد تصاحب اکتیویژن بلیزارد هنوز مورد تأیید قرار نگرفته است و به گفته‌ی مایکروسافت (Microsoft)، شرکت یادشده تا رسمی شدن قرارداد مستقل باقی می‌ماند.


منبع: https://gamefa.com/884120/%D9%81%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%86%D8%B3%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87%D9%87/

فیل اسپنسر (Phil Spencer) می‌گوید در صورت تأیید قرارداد خرید اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard)، به احیای مجموعه‌هایی چون StarCraft علاقه‌مند است.

رئیس ایکس باکس در مصاحبه‌ی اخیر خود با وبسایت Wired و در پاسخ به سوالی مبنی بر برنامه‌ی خود برای StarCraft اعلام کرد که دوست دارد با اعضای سه شرکت اکتیویژن، بلیزارد و کینگ دیجیتال اینترتینمنت (King Digital Entertainment) در رابطه با احیای مجموعه‌های پیشینشان صحبت کند. او با آنکه اذعان داشت در حال حاضر امکان تصمیم‌گیری برای این سه شرکت را ندارد و برنامه‌ی دقیقی هم در دستور کارش نیست، اما StarCraft را یکی از تأثیرگذارترین مجموعه‌های تاریخ می‌داند.