برنامه‌هایی در رابطه با یک DLC برای بازی Starfield وجود دارد

تبلیغات

تاریخ انتشار بستۀالحاقی Starfield یک راز است

با مادها تقریباً قادر به انجام هر کاری خواهید بود، درست مانند عناوین قبلی ما. پشتیبانی از مادها سال آینده در دسترس خواهد بود و ما هم عاشق آن هستیم، بنابراین این کار را به شکل گسترده‌ای انجام خواهیم داد.

تاد هاوارد (Todd Howard)، رئیس بتسدا (Bethesda)، در مصاحبه‌ای با فامیتسو (Famitsu) تایید کرده که یک DLC برای بازی Starfield وجود خواهد داشت.

یکی دیگر از مواردی که هاوارد به آن اشاره می‌کند، پشتیبانی از مادها است. او می‌گوید:

حتی اگر DLC مورد بحث به زودی منتشر نشود، فکر نمی‌کنیم مشکلی پیش بیاید. این موضوع بیشتر به خاطر گستردگی بازی است. این نقشه به قدری بزرگ است که هر بار می‌توانید در فضا گم شوید و مناطق جدیدی را کشف کنید. بنابراین، ارزش تکرار زیادی دارد.

Starfield در حال حاضر برای ایکس باکس و PC منتشر شده. این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی‌های مایکروسافت (Microsoft) در سال‌های اخیر است و ما از ماجراجویی فضایی آن کاملاً لذت می‌بریم.


نظر شما در این باره چیست؟

با این حال، اگر تاریخچه بتسدا را در نظر بگیریم، آن‌ها سابقه انتشار DLC را پس از گذشت تقریباً یک سال از عرضه بازی دارند. این موضوع در مورد TES: Skyrim و Fallout 76 نیز صادق بود. بنابراین، ممکن است بستۀالحاقی Starfield نیز سال آینده از راه برسد. البته این فقط یک حدس و گمان است.

تاد هاوارد: برنامه‌هایی در رابطه با یک DLC برای بازی Starfield وجود دارد.

منبع: WhatIfGaming


منبع: https://gamefa.com/975676/there-are-plans-for-a-starfield-dlc-says-todd-howard/