برنامه‌ی برای عرضه‌ی بازی Diablo 4 روی گیم پس وجود ندارد

در حال حاضر شرکت بلیزارد (Blizzard) هیچگونه برنامه‌ای جهت اضافه کردن بازی Diablo 4 به سرویس ایکس باکس گیم پس در روز اول عرضه، ندارد.

منبع: Gamingbolt


منبع: https://gamefa.com/920897/diablo-4-developer-has-no-plans-for-game-pass-release/

به‌تازگی راد فرگوسن (Rod Fergusson)، مدیر اجرایی پروژه‌ی Diablo 4، برای پاسخگویی به بازی‌بازان، اقدام به فعالیت در صفحه‌ی رسمی خود در فضای مجازی نموده و با انتشار توییتی اعلام کرده است که در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای افزودن Diablo 4 به فهرست عناوین سرویس گیم پس، وجود ندارد:

Diablo 4 در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ (۶ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با توجه به گفته‌های فرگوسن، این عنوان بخشی از سرویس گیم پس نخواهد بود و مخاطبان جهت انجام بازی ناگزیرند تا آن را خریداری کنند.

تبلیغات

دیدن میزان هیجانی که بابت بتای Diablo 4 و Wolf Pack کوچکِ آن شکل گرفته، فوق‌العاده است! سوالاتی درخصوص قرار گرفتن Diablo 4 روی گیم پس از ما پرسیده می‌شود و بگذارید اعلام کنم که برنامه‌ای در این‌باره وجود ندارد. ۱۷ مارس (۲۶ اسفند) شما را در روز بتای دسترسی زودهنگام بازی در Sanctuary ملاقات خواهم کرد!

راد فرگوسن

اگر پیگیر اخبار Diablo 4 باشید، حتماً می‌دانید که بتای عمومی این بازی در ماه جاری آغاز خواهد شد و به‌دنبال آن در بهار آینده، این عنوان به‌صورت رسمی روی پلتفرم‌های مقصد منتشر خواهد شد. با توجه به این موضوع، خیل بسیاری از بازی‌بازان منتظر دریافتِ پاسخ به این سوال هستند که آیا Diablo 4 در روز عرضه در دسترس مشترکین سرویس گیم پس نیز قرار خواهد گرفت یا خیر؟