بری جنکینز از فیلم لایو اکشن Mufasa: The Lion King می‌گوید

همانطور که از عنوان فیلم «موفاسا» مشخص است، این فیلم بیشتر روی شخصیت موفاسا، پدر سیمبا و برادر بزرگتر اسکار تمرکز دارد. حالا، کارگردان این فیلم در مصاحبه تازه خود آشکار کرده که این فیلم تازه، سرشار از کاراکترهای آشنا خواهد بود. او در این مصاحبه خود گفته:

هنس زیمر (Hans Zimmer) که موسیقی متن فیلم لایو اکشن «شیر شاه» را ساخته بود، قرار است موسیقی متن این فیلم تازه را نیز بسازد. فیلم «موفاسا: شیر شاه» قرار است در تاریخ ۵ ژوئیه ۲۰۲۴ (جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران شود.

من قبلا فکر می‌کردم که همه چیز را در مورد موفاسا می‌دانستم. او بزرگترین شاه پرایدلندز به شمار می‌رود اما او برای دست یافتن به این جایگاه بسیار تلاش کرده است. جف ناتانسون (Jeff Nathanson) نویسنده فیلم‌نامه این اثر توانسته به بهترین شکل ممکن به بررسی این شخصیت بزرگ بپردازد.

بری جنکینز کارگردان فیلم لایو اکشن Mufasa: The Lion King به تازگی در مورد کاراکترها و جزییات داستانی این فیلم صحبت کرده است.

در فیلم «موفاسا: شیر شاه» صداپیشگی شخصیت موفاسای جوان را آرون پیر (Aaron Pierre) در دست دارد. از جمله دیگر کاراکترهایی که در این فیلم حضور خواهند داشت نیز می‌توان به رافیکی با صداپیشگی جان کانی (John Kani)، تیمون با صداپیشگی بیلی آیچنر (Billy Eichner)، پومبا با صداپیشگی سث روگن (Seth Rogan) و تاکا یا همان اِسکار با صداپیشگی کلوین هریسون جونیور (Kelvin Harrison Jr) اشاره کرد.

تبلیغات

فیلم «موفاسا: شیر شاه» پیش‌درآمدی برای اثر اصلی به شمار می‌رود و در آن، شخصیت‌های آشنای بسیار زیادی حضور خواهند داشت. این فیلم قرار است داستان‌هایی از گذشته این کاراکترها را به نمایش بگذارد.

فیلم لایو اکشن موفاسا: شیر شاه (Mufasa: The Lion King) پیش‌درآمدی برای انیمیشن و فیلم لایو اکشن شیر شاه (The Lion King) به شمار می‌رود که توسط کمپانی دیزنی ساخته می‌شود و کارگردانی آن را بری جنکینز (Barry Jenkins) در دست دارد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/870886/mufasa-prequel-barry-jenkins-story-comments/

کارگردان بری جنکینز در ادامه صحبت‌هایش نیز گفته: