بر اساس مطالعات تازه محبوب‌ترین سریال‌ها شخصیت اصلی زن دارند

تبلیغات

بر طبق مطالعات صورت گرفته توسط ReFrame اکثریت سریال‌های محبوب چه در تلویزیون و چه در سرویس‌های آنلاین دارای شخصیت اصلی زن هستند. این مطالعات با بررسی بیش از ۲۰۰ سریال صورت گرفته و از بین این تعداد نیز ۹۴ سریال توانستند جایزه ReFrame’s Stamp را دریافت کنند،‌ جایزه‌ای که به سریال‌هایی داده می‌شود که بتوانند همه معیارها را داشته باشند.

ReFrame در سال ۲۰۱۷ میلادی تشکیل شد و هدف از آن نیز پرداختن به نابرابری جنسیتی در هالیوود و ایجاد فرصت‌های بیشتر برای زنان بوده است. حالا این ائتلاف در سال جاری میلادی گزارش داده که از سال ۲۰۱۷ تا به امروز، امسال بیشترین میزان حضور زنان در دنیای سریال به ثبت رسیده است.

منبع: کولایدر

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/968989/most-popular-tv-shows-women-led-report/

بر اساس مطالعات تازه صورت گرفته، محبوب‌ترین سریال‌های حال حاضر از شخصیت اصلی زن بهره می‌برند.

بر طبق بررسی‌های صورت گرفته، سال ۲۰۲۳ بیشترین میزان حضور بازیگران زن در نقش‌های اصلی در سریال‌ها بوده است. این در حالی است که زنان بیشتری نسبت به سال‌های گذشته در پشت صحنه فعالیت داشتند و در کارهای مهمی همچون مدیریت اجرایی، کارگردانی و نویسندگی مشغول به کار بودند. همه این موارد در کنار هم نشان می‌دهند که سال ۲۰۲۳ نسبت به سال گذشته سال بسیار بهتری برای زنان در هالیوود بوده و آن‌ها حضور پررنگ‌تری داشتند.