بلا رمزی از نظرش درباره فصل دوم سریال The Last of Us می‌گوید

تا به امروز سه قسمت از سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) پخش شده و در این مدت نیز توانسته تحسین بیننده‌ها و منتقدان را بدست بیاورد و بیننده‌های بسیار زیادی را به سمت شبکه اچ‌بی‌او بکشاند.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/910983/last-of-us-hbo-bella-ramsey-season-2-comments/

موفقیت سریال به حدی بود که شبکه اچ‌بی‌او به همین زودی سریال «لست آو آس» را برای فصل دوم تمدید کرده و حالا ستاره این اثر یعنی بلا رمزی در مورد حضور در فصل دوم و اتفاقات آن صحبت کرده است. همانطور که فصل اول سریال بر اساس بازی اول بوده، انتظار می‌رود که فصل دوم نیز داستان بازی دوم این فرنچایز را به نمایش در بیاورد.

سریال The Last Of Us
سریال The Last Of Us

بلام رمزی در ادامه صحبت‌هایش به پیچیدگی رابطه الی با جوئل با بازی پدرو پاسکال در فصل دوم اشاره کرده است. او گفته:

با اینکه هنوز فصل اول سریال The Last of Us تمام نشده اما بلا رمزی به تازگی درباره فصل دوم آن صحبت کرده است.

از سوی دیگر، خشونت موجود در بازی دوم و به نمایش گذاشتن آن در محیطی امن مطمئنا بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

من واقعا برای داستان عاشقانه الی و دینا بسیار هیجان‌زده‌ام. من یک ویدیوی تدوین شده از بازی در همین رابطه را مشاهده کردم و مشتاقم تا این داستان عاشقانه را در سریال به نمایش بگذارم.

با این حال، همچنان استرس و اضطراب زیادی دارم چراکه می‌دانم در بازی دوم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و اینکه برای مدتی بدون پدرو باشم، واقعا ناراحت‌کننده و اضطراب‌آور خواهد بود.

چهارمین قسمت از سریال «آخرین بازمانده از ما» قرار است در تاریخ ۵ فوریه سال ۲۰۲۳ (دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱) از شبکه اچ‌بی‌او پخش شود.

بلا رمزی در مصاحبه تازه خودش به صحبت در مورد چشم‌انداز فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» پرداخته و اظهار داشته:

یکی از بخش‌های برجسته فصل دوم، رابطه پیچیده میان جوئل و الی خواهد بود و مشتاقانه منتظر به تصویر کشیدن چنین رابطه پیچیده‌ای هستم.