بلا رمزی: طرفداران بازی‌ها عاشق سریال The Last of Us می‌شوند

تبلیغات

بازیگر نقش الی در سریال The Last of Us یعنی بلا رمزی اظهار داشته که طرفداران بازی‌ها عاشق این سریال خواهند شد.

فکر می‌کنم اثر بسیار خوبی تولید کردیم و اصلا نگرانی ندارم و این سریال قرار است سرگرم‌کننده و جالب باشد.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) اقتباسی از مجموعه بازی‌هایی به همین نام از کمپانی ناتی داگ به شمار می‌رود که از شبکه اچ‌بی‌او پخش خواهد شد. همانند دیگر اقتباس‌های صورت گرفته از بازی‌های ویدیویی، طرفداران بازی‌های «آخرین بازمانده از ما» نیز در مورد وفادار باقی ماندن این سریال به منابع اصلی اظهار نگرانی کردند.

اگر کسی از سریال متنفر باشد، در نهایت چیزی نظرش را تغییر نخواهد داد.

پخش فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» از تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی (یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱) از شبکه اچ‌بی‌او شروع می‌شود.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/892811/the-last-of-us-series-faithful-adaptation-bella-ramsey-comments/

حالا ستاره سریال یعنی بلا رمزی (Bella Ramsey) که نقش الی را به تصویر می‌کشد، در مصاحبه تازه خودش به طرفداران اطمینان داده اثری که آن‌ها تولید کرده‌اند،‌ انتظارات را برآورده خواهد کرد. بلا رمزی در کامیک کان برزیل ۲۰۲۲ گفته:

انجام یک بازی تجربه‌ای همه جانبه به شمار می‌رود که در آن، شما زمان بسیار زیادی را با کاراکترها سپری می‌کنید و با آن‌ها تعامل دارید.

من وابستگی طرفداران نسبت به این شخصیت‌ها و حساسیت نسبت به آن‌ها را درک می‌کنم. ما به طور کامل از نگرانی‌های طرفداران آگاه هستیم.

سریال «آخرین بازمانده از ما» همانند بازی‌های آن، داستان شیوع بیماری زامبی را روایت می‌کند که در حال ویران کردن جهان است و تنها دختری ۱۴ ساله به نام الی با بازی بلا رمزی نسبت به آن مصونیت دارد. حالا فردی به نام جوئل میلر با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) وظیفه یافته تا الی را به سازمان فایرفلایز تحویل بدهد تا آن‌ها بتوانند واکسن‌های زیاد تولید کنند.