به‌روزرسانی آینده‌ی Gran Turismo 7 شامل پنج اتومبیل جدید است

به احتمال زیاد، استودیوی پولیفونی دیجیتال جزئیات بیشتر از این به‌روزرسانی را در روزهای آینده با بازیکنان در میان خواهد گذاشت. بازی Gran Turismo 7 هم‌اکنون روی کنسول‌های پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

طبق اعلام کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، کارگردان بازی Gran Turismo 7، به‌روزرسانی آینده‌ی این عنوان پنج اتومبیل جدید را در دسترس بازیکنان قرار خواهد داد. این در حالی است که به‌روزرسانی‌های ماهانه‌ی قبلی این بازی، هر کدام سه اتومبیل جدید را به همراه داشتند. یامائوچی در ادامه مانند اعلامیه‌های قبلی، یک تصویر هنری از این پنج اتومبیل را با هواداران به اشتراک گذاشت که در واقع سایه‌های آن‌ها را نشان می‌دهد.

Gran Turismo 7

استودیوی پولیفونی دیجیتال بعد از انتشار بازی Gran Turismo 7، تلاش کرده است تا با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های منظم، این عنوان شبیه‌ساز مسابقات اتومبیل‌سواری را در مسیر درست خود پیش ببرد. این استودیو در به‌روزرسانی‌های ماهانه‌ی خود، اتومبیل‌های جدیدی را در اختیار بازیکنان Gran Turismo 7 قرار می‌دهد و حال برای به‌روزرسانی بعدی که چند روز دیگر عرضه خواهد شد، همین برنامه را دارد.

تبلیغات

به گفته‌ی رئیس استودیوی پولیفونی دیجیتال (Polyphony Digital)، به‌روزرسانی آینده‌ی بازی Gran Turismo 7 شامل پنج اتومبیل جدید خواهد بود.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923752/gran-turismo-7-is-getting-five-new-cars-with-its-upcoming-update/