به‌روزرسانی نسخۀ کنسولی Gotham Knights این هفته منتشر می‌شود

با اعلام سازندگان، در هفته‌ی جاری برای نسخه‌ی کنسولی Gotham Knights یک به‌روزرسانی منتشر می‌شود. در ادامه نیز شاهد انتشار بهبود عملکرد اجرایی خواهیم بود.

به‌روزرسانی بعدی نسخه‌ی کنسولی انتهای این هفته انتشار می‌یابد. به زودی اطلاعات بیش‌تری از آن منتشر می‌کنیم. این به‌روزرسانی برخی از مشکلاتی که بازی از روز عرضه دارا بود را رفع می‌کند. از مشکلاتی که دارندگان رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در عملکرد اجرایی بازی با آن‌ها مواجه شده‌اند، آگاه هستیم. گروهمان سخت در تلاش است تا یک به‌روزرسانی مخصوص را برای بهبود عملکرد اجرایی و ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ممکن منتشر کند. این به‌روزرسانی برای کنسول‌ها متمرکز بر ثبات نرخ فریم خواهد بود.

دیگر به‌روزرسانی مهم Gotham Knights اما در تاریخ 29 نوامبر (8 آذر) عرضه می‌شود و دو حالت کوآپ چهار نفره و Heroic Assault را به آن اضافه می‌کند. بازیکنان در این حالت از بازی با 30 طبقه‌ی پرشده از دشمن مواجه می‌شوند و طی مسیر خود، مأموریت‌های مختلفی را به انجام می‌رسانند.

هنوز اطلاعات زیادی در دست نیست، اما استودیوی سازنده می‌گوید که این به‌روزرسانی طیفی از مشکلات متنوعی که این عنوان از روز عرضه داشته است را رفع می‌کند. همچنین، در ادامه یک به‌روزرسانی حجیم‌تر برای بهبود عملکرد اجرایی بازی در تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. زمان انتشار این به‌روزرسانی نیز مشخص نیست.

متن توییت‌های یادشده به شرح زیر است:

شعبه‌ی مونترئال برادران وارنر (WB Games Montreal) چندی پیش یک به‌روزرسانی منتشر کرد که مختص نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بود و تنها تعدادی از ایرادات جزئی بازی را رفع می‌کرد. بزرگ‌ترین مشکلات این عنوان اکشن نقش‌آفرینی جهان‌آزاد در علمکرد اجرایی آن است. اکنون، تیم سازنده در صفحه‌ی رسمی توییتر خود اعلام کرده است که در هفته‌ی جاری، شاهد انتشار یک به‌روزرسانی برای کنسول‌ها خواهیم بود.


تبلیغات

بازی Gotham Knights در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد.


منبع: https://gamefa.com/881952/%D8%A8%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%DB%80-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84%DB%8C-gotham-knights-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D9%85/