به‌روزرسانی پایگاه اطلاعاتی استیم نسخه PC بازی Returnal را تایید می‌کند

پس از انتشار شواهد و اطلاعات مختلف، در به‌روزرسانی جدید پایگاه اطلاعاتی استیم نام نسخه‌ی PC بازی Returnal اضافه شده است.

در اوایل سال جاری میلادی، اسم رمز Oregon برای اولین بار در استیم ظاهر شد و به دلیل رشته‌های محلی‌سازی به شدت به نسخه‌ی PC بازی Returnal مربوط بود. حال به‌روزرسانی جدیدی که در روز سه‌شنبه در پایگاه اطلاعاتی استیم انجام شد، ظاهراً هرگونه شک و تردیدی را مبنی بر مرتبط بودن لیست مورد بحث با Returnal برطرف کرده است.

اضافه شدن نام Returnal در دیتابیس استیم

سال گذشته از طریق سرویس استریم Geforce Now اطلاعات گسترده‌ای از نسخه‌ی PC بازی‌های تایید نشده‌ی آینده لو رفت. در این اطلاعات فاش شده، به پورت نسخه‌ی PC بازی Returnal اشاره شده بود.

جدا از لیست شدن بازی Returnal در استیم، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد این اثر روگ‌لایک برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در ماه سپتامبر ویدیویی از تنظیمات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی فاش شد. این ویدیو سپس به دلیل عدم رعایت کپی رایت توسط سونی حذف گردید. پیش از آن نیز وب‌سایت VGC ویدیویی را به اشتراک گذاشت که به نظر می‌رسید این بازی در حال اجرا بر روی PC است.

تبلیغات

بازی Returnal در بهار سال 2021 به عنوان بزرگ‌ترین و بلندپروازانه‌ترین پروژه‌ی استودیوی فنلاندی هاوس‌مارک (Housemarque) برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر گردید. مدتی پس از انتشار این بازی، استودیوی مذکور توسط شرکت سونی خریداری شد.


منبع: https://gamefa.com/884492/steam-database-update-seemingly-confirms-returnal-pc/