به‌نظر می‌رسد سازنده Days Gone، در حال اشاره به بازی بعدی خود است

در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:


اما اگر بند در حال ساخت Days Gone 2 نیست، پس روی چه عنوانی کار می‌کند؟ برخی افراد انتظار دارند تا در پلی استیشن شوکیس بعدی که طبق شایعات، در ماه ژوئن برگزار خواهد شد، نمایشی از این عنوان ببینیم و اگر خیلی خوشبین باشیم نیز شاید تا پایان سال موفق به تجربه آن شویم. به هر صورت، همواره زمان است که می‌تواند پاسخگویی درست و قابل‌اعتماد، به این پرسش‌ها باشد.

پاسخ‌های داده شده به این توییت، به‌طرز غیرقابل‌ انکاری خواستار Days Gone 2 هستند اما با توجه به عدم موافقت سونی، می‌دانیم که ممکن نیست بِند در حال کار روی این بازی باشد. بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی با لغو ساخت دنباله Days Gone نه‌تنها دل هواداران را شکست بلکه موجب شد تا برخی توسعه دهندگان نیز استودیو را ترک کنند.


منبع: https://gamefa.com/930856/bend-studio-days-gone-seemingly-teasing-new-game/

استودیو بند (Bend Studio)، خالق عنوان Days Gone، در حال ساخت بازی جدیدی است و احتمالاً به تازگی، اشاراتی به آن داشته است.

تبلیغات

دوشنبه هفته جاری، حساب رسمی استودیو بند در شبکه اجتماعی توییتر، تصویر ساده و در عین حال مرموزی به اشتراک گذاشت که ذهن بسیاری از بازی‌بازان را به خود مشغول کرد. اگرچه این تصویر، تنها لوگوی استودیوهای پلی استیشن و قلمی با طرح نام این استودیو را نشان می‌دهد اما باتوجه به اینکه بِند، تقریباً تمام پست‌هایش مربوط به بازاریابی محصولاتش می‌شد و خارج از این محدوده فعالیتی در شبکه‌های اجتماعی نداشته بود، بازی‌بازان به این نتیجه رسیدند که احتمالاً سازندگان Days Gone در حال اشاره به کار روی بازی بعدی خود هستند.