به‌نظر می‌رسد Little Nightmares 3 در دست ساخت قرار دارد

نسخه‌های اول و دوم Little Nightmare توسط استودیو تارسیر (Tarsier Studios) ساخته شدند اما شرکت توسعه دهنده در سال ۲۰۱۹ به تصاحب امبریسر گروپ (Embracer Group) درآمد. مدتی بعد از این اتفاق، تائید شد که آی‌پی مجموعه همچنان تحت مالکیت باندای نامکو قرار دارد و نسخه‌های آینده Little Nightmares قرار نیست توسط تارسیر تولید شوند. بنابراین شاید خبر ساخت بازی جدید، آن‌قدرها هم خوشحال کننده نباشد اما دست‌کم می‌دانیم که تارسیر، روی بازی مرموز جدیدی کار می‌کند.


منبع: https://gamefa.com/936419/little-nightmares-3-seems-to-be-in-development/

طبق آگهی شغلی جدید باندای نامکو (Bandai Namco)، این شرکت در حال کار روی نسخه جدیدی از سری Little Nightmares است.

سری بازی‌های Little Nightmars، عناوین خاص و منحصربفردی هستند که طی سال‌ها هم توسط منتقدین و هم مخاطبین، با اقبال و استقبال مواجه شدند؛ به‌طوری که باندای نامکو چندی پیش اعلام کرد کل فروش مجموعه از مرز ۱۲ میلیون نسخه عبور کرده است. با توجه به چنین موفقیتی، طبیعی است که سازندگان بخواهند سراغ نسخه دیگری از فرنچایز رفته و کابوس‌های کوچک جدیدی خلق کنند.

تبلیغات

گمانه‌زنی‌های اخیر درباره ساخت Little Nightmares 3، از زمانی شروع شده‌اند که چندی پیش باندای نامکو در پروفایل لینکدینِ خود، یک آگهی شغلی جدید منتشر کرد. این آگهیِ تازه منتشر شده، به پذیرش یک کارآموز به‌عنوان دستیار تهیه‌کننده برای آی‌پی Little Nightmares در شعبه اروپایی باندای نامکو اشاره می‌کند و طبق توضیحاتش، فرد متقاضی به تیمی که ساخت فرنچایز را برعهده دارد، ملحق خواهد شد.