به زودی یک دموی رایگان برای One Piece Odyssey منتشر خواهد شد


عنوان One Piece Odyssey یک بازی عظیم و پرطرفدار است و اکنون به‌ نظر می‌رسد که یک دموی رایگان از آن، انتظارمان را می‌کشد.

تبلیغات

اکنون یک ماجراجویی جدید در قالب یک بازی ویدیویی برای بازیکنان آغاز شده است. بازیOne Piece Odyssey قرار است هفته آینده منتشر شود که می‌تواند محتوای زیادی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. با این حال، اگر در انتخاب این بازی تردید دارید، ممکن است راهی برای مطمئن شدن وجود داشته باشد. امروز متوجه شدیم که نسخه‌ی دمو این بازی چند روز قبل از عرضه رسمی آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

امروز ویدیوی جدیدی در کانال یوتیوب بندای نامکو (Bandai Namco) آپلود شده است. تهیه‌ کننده اصلی بازی One Piece Odyssey، کاتسواکی سوزوکی (Katsuaki Tsuzuki)، قبل از اینکه بازیکنان به تجربه نسخه کامل One Piece Odyssey مشغول شوند، یک پیام به طرفداران ارائه داده است. کاتسواکی اعلام کرد که در تاریخ 20 دی 1401 ( 10 ژانویه 2023)، یک نسخه‌ی دمو از بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. این بدان معناست که شما می‌توانید قبل از عرضه رسمی بازی در تاریخ 23 دی 1401 (13 ژانویه 2023)، نسخه دموی این عنوان را امتحان کنید. این دمو اساسا امکان تجربه دو ساعت ابتدایی بازی را فراهم می‌کند.

بازیکنان مقدمه بازی را تجربه خواهند کرد، جایی که لوفی و ​​خدمه‌اش در جزیره‌ای مرموز به نام Waford، استقرار پیدا می‌کنند. به ما گفته شده است که تجربه این دمو، علاقه یا عدم علاقه گیمرها به این بازی را مشخص می‌کند و شامل برداشت آن‌ها از سیستم مبارزات نیز می‌شود. اگرچه، کاتسواکی خاطرنشان کرد، از آنجایی که این بازی یک نقش‌آفرینی است، همه ویژگی‌های بازی در نسخه دمو در دسترس نخواهند بود. با پیشروی در کمپین بازی، برخی از این مکانیک‌ها به تدریج باز می‌شوند.

خوشبختانه، از آنجایی که این نسخه‌ی دمو تنها چند روز قبل از عرضه رسمی بازی منتشر می‌شود، بازیکنان می‌توانند یک تجربه آسان و سریع از One Piece Odyssey داشته باشند. اگر قصد دارید بازی را در زمان راه‌اندازی تجربه کنید، استفاده از دموی بازی می‌تواند در انتخاب نهایی شما تاثیرگذار باشد. عنوان One Piece Odyssey برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن 4، پلی‌ استیشن 5، ایکس‌ باکس سری اکس و اس و رایانه‎‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902106/%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%88%D8%AF%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D9%85%D9%88%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-one-piece-odyssey-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%AE%D9%88/