تاریخ انتشار بازی Quasimorph مشخص شد

بازی Quasimorph در تاریخ ۱۶ اوت (۲۵ مرداد ۱۴۰۲) از طریق استیم برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.


منبع: https://gamefa.com/955748/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-quasimorph-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%B4%D8%AF/

بازی شما را در نقش رئیس یک نهاد نظامی خصوصی قرار می‌دهد که منابع بسیاری در اختیارش است. به هر صورت، Quasimorph خوب به نظر می‌رسد و بخشی کوتاه از آن به رایگان در استیم (Steam) وجود دارد. این دمو که Quasimorph: End Of Dream نام دارد، مبارزات و عناصر روگ لایک بازی را به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات

ماجرای Quasimorph در فضا و با زاویه‌ی دید بالا به پایین روایت می‌شود و حس و حال عناوین تیراندازی Extraction نظیر Escape From Tarkov را تداعی می‌کند. مأموریت‌هایی دشوار در انتظار بازیکنان است که هم خطرات زیادی دارند و هم جوایزی ارزنده. در صورت مرگ، تمامی منابعی که در طول مأموریت جمع‌آوری کرده‌اید را از دست می‌دهید. تنها تفاوت این است که سازوکار مبارزات بازی نوبتی است.

تریلری از گیمپلی بازی نقش‌آفرینی و تیراندازی Extraction بازی Quasimorph به همراه دموی آن با نام Quasimorph: End Of Dream منتشر شده است.

داستان بازی در آینده رخ می‌دهد و زمانی را به تصویر می‌شد که شرکت‌های مختلف برای خود در فضا قلمرو تعیین کرده‌اند و سر سلطه بر منظومه‌ی شمسی می‌جنگند. در عین حال، بیماری‌ای نیز در ایستگاه‌های فضایی شیوع پیدا می‌کند که با باز شدن دروازه‌های میان‌بعدی و ورود موجودات مختلف به این جهان در ارتباط است. بنابراین، شما باید با مزدوران، مأمورها و شیاطینی جهش‌یافته که از جهانی دیگر می‌آیند، مبارزه کنید.