تاریخ انتشار بازی Somerville مشخص شد

این عنوان توسط مدیر عامل و یکی از بنیان‌گذاران سابق پلی‌دد (Playdead)، دینو پتی (Dino Patti) و با الگوبرداری از داستان کریس اولسن (Chris Olsen) ساخته می‌شود. داستان بازی پس از یک فاجعه بزرگ رخ می‌دهد. شما شخصیت اصلی را می‌بیند که سعی می‌کند خانواده خود را مجددا پیدا کند. اطلاعات زیادی در مورد چگونگی وقوع این فاجعه در دست نیست، اما ظاهرا بیگانگان و موجودات فضایی از عاملان اصلی هستند.

قطعا احساس می‌کنم که قبلا تجربه مشابهی نداشته‌ام، هم از نظر مکانیک و هم از نظر نحوه روایت داستان، Somerville خاص به‌نظر می‌رسد.

عنوان ماجراجویی و علمی تخیلی Somerville بالاخره تاریخ انتشار دریافت کرد. این بازی در تاریخ 24 آبان 1401 (15 نوامبر 2022) برای پلتفرم‌های ذکر شده منتشر خواهد شد. نسخه PC بازی از طریق فروشگاه‌های Steam و Epic Games در دسترس قرار می‌گیرد. شما همچنین می‌توانید این بازی را در روز عرضه با سرویس گیم پس تجربه کنید.

بازی ماجراجویی و علمی تخیلی Somerville به‌زودی برای برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اکس و اس و PC منتشر خواهد شد.

بازی Somerville ترکیبی از تصاویر سه بعدی و دو و نیم بعدی را با تکنیک‌های سینمایی جذاب ارائه می‌دهد. چنین تکنیک‌هایی را پیش‌تر در بازی‌هایی مانند Inside مشاهده کرده بودیم. اولسن تاکید کرد که بازی صرفا یک عنوان پلتفرمینگ و پازل محور نیست. توسعه بازی به اندازه کافی پیشرفت کرده است. اولسن می‌گوید:

منتظر جزئیات و گیم‌پلی‌های بیشتر از این بازی باشید. هنوز فاصله زیادی تا انتشار باقی مانده است.


منبع: https://gamefa.com/881234/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-somerville-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%B4%D8%AF/

تبلیغات