تاریخ انتشار حالت جام جهانی FIFA 23 مشخص شد


تبلیغات

بازی‌بازان از طریق این حالت، که الکترونیک آرتس آن را «یک بازآفرینی واقعی از اولین مسابقه تا فینال جام جهانی 2022 می‌داند»، می‌توانند هرکدام از 32 تیم منتخب جام جهانی امسال را انتخاب کنند. همچنین، آن‌ها می‌توانند با تغییر گروه‌ها و وارد کردن تیم‌هایی که انتخاب نشدند، این رقابت‌ها را دستخوش تغییر کنند.

یک حالت اضافه به نام FIFA World Cup Live نیز از تاریخ 21 نوامبر تا 18 دسامبر (30 آبان الی 27 آذر) در دسترس قرار خواهد گرفت. این یک حالت «گلچین شده» خواهد بود که مرتباً در بازۀ مسابقات گروهی و حذفی جام جهانی به‌روزرسانی خواهد شد. حالت مذکور برای بازیکنان این امکان را فراهم می‌کند تا با ترکیبات و تیم‌های بر اساس واقعیت بازی کنند و با انجام دادن دوبارۀ مسابقات به اتمام رسیده در جام جهانی، سعی کنند تا نتیجۀ نهایی را تغییر دهند.

علاوه بر محتوای جام جهانی، این شرکت همچنین برنامه دارد تا یک حالت جام جهانی بانوان 2023 را به دنبال رقابت‌های سال بعد منتشر کند.

الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تاریخ عرضۀ حالت جام جهانی بازی FIFA 23 را مشخص و جزئیاتی از آن منتشر کرد.

این حالت در قالب یک آپدیت رایگان برای تمام پلتفرم‌ها به غیر از سوییچ در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان 1401) منتشر خواهد شد (در 17 آبان به FIFA Mobile خواهد آمد).

نظر شما در این باره چیست؟

KratosInvisible bearded user


منبع: https://gamefa.com/882585/fifa-23s-world-cup-mode-release-date-has-been-confirmed-details-revealed/

طبق گزارشات قبلی، امسال FIFA Ultimate Team برخلاف سال‌های 2018 و 2014، از یک حالت مستقل جام جهانی بهره نخواهد برد. در عوض، از 21 آبان تا 10 آذر کمپین‌های FUT جدیدی خواهیم داشت که شامل کیت رسمی تیم‌ها، رختکن استادیوم‌ها، موارد بصری، توپ مسابقات و تیم گزارشگری مخصوص خواهد شد. رویدادی به نام World Cup Path to Glory در FUT، قرار است از 21 آبان الی 2 آذر جریان یابد که برای بازیکنان امکان استفاده از «کارت 30 قهرمان جام جهانی» را فراهم می‌کند.

علاوه بر آن، یک حالت Online Tournament نیز وجود دارد که بازیکنان با انتخاب تیم ملی موردنظر خود و به پایان رساندن رقابت‌های حذفی، می‌توانند برای کسب جام جهانی تلاش کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از حالت جام جهانی بازی FIFA 23 را دانلود یا تماشا کنید: