تاریخ دسترسی زودهنگام بازی The Outlast Trials اعلام شد

داستان بازی The Outlast Trials در دوران جنگ سرد اتفاق می‌افتد و شرکت Murkoff برای آزمایش‌های خود، چند داوطلب را استخدام می‌کند. در واقع این آزمایش‌ها اخلاق و سلامت بازیکنان را مورد آزمایش قرار می‌دهند و به صورت انفرادی یا با مشارکت چهار نفر قابل تجربه هستند. اگر بازی‌های قبلی سری Outlast را تجربه کرده باشید، مکانیسم‌های گیم‌پلی بازی The Outlast Trials بسیار آشنا خواهند بود. بازیکنان باید در این عنوان فرار کنند، پنهان شوند، مخفیانه حرکت کنند و تمام تلاش خود را برای زنده ماندن انجام دهند.

تبلیغات

بازی The Outlast Trials، جدیدترین اثر ترسناک استودیوی رد ربلز به شمار می‌آید که روز به روز به تاریخ انتشار خود نزدیک می‌شود. به گفته‌ی سازنده، این بازی چندنفره به صورت دسترسی زودهنگام از تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۱۸ مه ۲۰۲۳) از طریق دو فروشگاه استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games) در دسترس بازیکنان رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. در حالی که استودیوی رد برلز به محتوای این نسخه زودهنگام اشاره نکرد اما یک تریلر برای نمایش بازیگران و صداپیشگان شخصیت‌های بازی را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

استودیوی رد برلز (Red Barrels) با پخش یک تریلر، تاریخ انتشار بازی چندنفره و ترسناک The Outlast Trials به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) را اعلام کرد.

در این مسیر بازیکنان به انواع ابزار، ارتقا و پرک برای پیشروی در بازی و کسب مزیت‌های گیم‌پلی مانند کاهش سرعت دشمنان یا امکان مخفی‌کاری بیشتر نیاز خواهند داشت. بازیکنان می‌توانند شخصیت و اتاق خود را شخصی‌سازی کنند و سلیقه‌ی شخصی خود را در تغییر طراحی آن‌ها به کار برند. هدف بازیکنان در بازی The Outlast Trials به جمع‌آوری اسناد کافی در مورد شکنجه‌های شرکت Murkoff مربوط است؛ با این حال هنوز مشخص نیست که در مسیر پیش رو چه اتفاقاتی خواهد افتاد.


منبع: https://gamefa.com/920189/the-outlast-trials-coming-to-early-access-on-may-18th/