تاریخ عرضه‌ی جدید Skull and Bones خیلی زود اعلام خواهد شد

بازی Skull and Bones در حال حاضر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلتفرم PC و سرویس استریم آمازون لونا در دست توسعه قرار دارد.

در جهت داشتن زمان بیشتر برای به نمایش گذاشتن یک تجربه‌ی بسیار متعادل‌تر و تمام و کمال و جلب توجهات تصمیم به عقب انداختن عرضه‌ی بازی گرفته‌ایم. بازیکنان قادر خواهند بود تا Skull and Bones را در بتای بازی به زودی تجربه کنند. زمان اضافه‌ای که داشتیم به ما اجازه داده تا به طرز قابل توجه‌ای کیفیت بازی را افزایش دهیم. معتقدیم که بازیکنان به طرز مثبتی از تکامل بازی غافلگیر خواهند شد.

گیم‌پلی جدید این بازی با محوریت جهان و داستان آن امروز در جریان یک استریم Twitch منتشر خواهد شد. Skull and Bones در جهانی با الهام از اقیانوس هند در پایان قرن هفدهم و دوران طلایی دزدان دریایی جریان دارد. در روز چهارشنبه یوبی‌سافت پس از اعلام خبر تاخیر بازی گفت:

تبلیغات

اطلاعات بیشتر در رابطه با تاریخ عرضه و جزئیات فاز آزمایشی بازی خیلی زود با شما به اشتراک گذاشته خواهد شد.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903888/new-skull-and-bones-release-date-coming-very-soon-following-latest-delay/

بازی ماجرایی با محوریت دزدان دریایی یوبی‌سافت یعنی Skull and Bones قرار بود اصالتا در سال 2018 عرضه شود، اما تا کنون شاهد تاخیر خوردن دوباره و دوباره‌ی آن بوده‌ایم. روند توسعه‌ی بازی حتی در سال 2020 هم ریبوت شد. روز چهارشنبه یوبی‌سافت اعلام کرد که این بازی جدیدترین تاریخ عرضه‌ی خود یعنی مارس سال 2023 را هم از دست خواهد داد و شاهد تاخیر عرضه‌ی بازی خواهیم بود.

این هفته شاهد تاخیر دوباره‌ی بازی Skull and Bones توسط یوبی‌سافت (Ubisoft) بودیم. این شرکت حالا اعلام کرده که تاریخ عرضه‌ی جدید بازی خیلی زود اعلام خواهد شد. یوبی‌سافت هم‌چنین به زودی جزئیات فاز آزمایشی بازی را فورا مشخص خواهد کرد.

در حال حاضر گفته شده که بازی Skull and Bones در سال مالی آینده‌ی یوبی‌سافت عرضه خواهد شد. سال آینده‌ی مالی یوبی‌سافت از آوریل سال 2023 آغاز و تا ماه مارس سال 2024 ادامه دارد. این شرکت در بیانیه‌ای در حساب کاربری سمی توئیتر خود گفت: