تاریخ عرضه‌ی Forza Motorsport در Direct اعلام خواهد شد

این خبر را نسخه‌ی آلمانی Xbox Wire در پستی جدید اعلام کرده است. Xbox Wire نوشته که در این Developer_Direct شاهد تمرکز روی ویژگی‌های معرکه، نمایش گسترده‌ی گیم‌پلی و اعلام تاریخ عرضه‌ی دقیق بازی‌های انحصاری مایکروسافت از جمله The Elder Scrolls، Froza Motorsport، Minecraft Legends خواهیم بود.

بازی Starfield هم قرار است در نیمه‌ی اول سال 2023 منتشر شود، اما خبری از آن در این Developer_Direct نخواهد بود. در عوض مایکروسافت مشغول کار کردن روی نمایشی مستقل برای این بازی است.

تبلیغات

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903595/redfall-forza-motorsport-minecraft-legends-release-dates-to-be-announced-at-developer_direct/

بلاگ رسمی آلمانی ایکس باکس اعلام کرده که تاریخ عرضه‌ی دقیق سه بازی انحصاری مایکروسافت یعنی Forza Motorsport، Redfall و Minecraft Legends در جریان Direct ایکس باکس اعلام خواهد شد.

مایکروسافت در حال آماده شدن برای به نمایش گذاشتن بازی‌های مورد انتظار انحصاری خود پس از مدت‌ها سکوت خبری است. این اتفاق قرار است در جریان نمایش جدید Xbox and Bethesda Developer_Direct رخ دهد. نمایش مذکور در پایان ماه ژانویه برگزار خواهد شد. مایکروسافت اعلام کرده که بازی‌هایی مثل Minecraft Legends و Forza Motorsport نمایش‌های گسترده‌ای خواهند داشت و ما می‌توانیم انتظار انتشار اطلاعات جدید زیادی را از آن‌ها داشته باشیم. با این حال به نظر می‌رسد که تاریخ عرضه‌ی دقیق این بازی‌ها هم قرار است اعلام شوند.

از آن جایی که سه تا از بازی‌های مذکور در چند ماه آینده عرضه خواهند شد، طبیعی است که بالاخره شاهد اعلام تاریخ عرضه‌ی دقیق آن‌ها باشیم. Forza Motorsport و Minecraft Legends هر دو قرار است در بهار سال 2023 منتشر شوند، در حالی که بازی Redfall نیمه‌ی اول سال 2023 را برای انتشار هدف گرفته است.