تاریخ عرضه Battlefield 2042 روی گیم پس اولتیمیت و EA Play اعلام شد

همچنین تایید شده است که فصل سوم بازی Battlefield 2042 با نام Spearhead در تاریخ اشاره شده آغاز خواهد شد. فصل سوم این بازی شامل یک نقشه چندنفره، یک اوپراتو و دو سلاح جدید است.

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تاریخ انتشار بازی Battlefield 2042 روی سرویس‌های گیم پس اولتیمیت و EA Play را اعلام کرد. این بازی در تاریخ 22 نوامبر (1 آذر) در دسترس مشترکین سرویس‌های مذکور قرار خواهد گرفت.

تبلیغات

هفته‌ی گذشته اطلاعات به‌روزرسانی جدید EA نشان داد که استودیوی دایس (DICE) فقط یک نقشه‌ی چندنفره‌ی جدید در هر فصل را ارائه می‌دهد، اما الکترونیک آرتز تأیید کرد که محتوای بیشتری را پس از فصل 4 اضافه می‌کند. جزئیات بیشتر در مورد اینکه محتوای بعد از فصل 4 چگونه خواهد بود مشخص نیست، اما طرفداران امیدوارند که دست کم روند فصل‌های گذشته را با حداقل 1 نقشه‌ی چندنفره و چند سلاح جدید دنبال کنند.

Parham_ShPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷


منبع: https://gamefa.com/887701/battlefield-2042-comes-to-xbox-game-pass-ultimate-on-november-22/

علاوه بر این موارد، الکترونیک آرتز تایید کرده است که بازی Battlefield 2042 از ماه دسامبر بر روی تمامی پلتفرم‌ها به صورت رایگان قابل تجربه خواهد. به این ترتیب بازیکنان کنسول‌های ایکس باکس از تاریخ 1 الی 4 دسامبر (10 الی 13 آذر)، بازیکنان پلتفرم PC از تاریخ 1 الی 5 دسامبر (10 الی 14 آذر) و بازیکنان کنسول‌های پلی استیشن از تاریخ 16 الی 23 دسامبر (25 آذر الی 2 دی) می‌توانند به تجربه‌ی این بازی بپردازند.